Kizlar acil bakarmisiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Asdhvfhb tarafından oluşturulan Kizlar acil bakarmisiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,792 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar acil bakarmisiniz
Konbuyu başlatan Asdhvfhb
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asdhvfhb

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum 1 günleri 1 günlerini tutmuyo bende hareket etmiyo diyo çokkuyodum bazen ama sağ salim yavrumu kucağıma aldım elinle karnını dürt uyandır

Asdhvfhb

Kayıtlı Üye
rank
ayni sorunla bende hastaneye gitmistim kizimda ve fircayi yemistim🙈 malesefki hic su icen bi insan degilim doktorta en az gunde 2.litre su icmem gerektigini söylemisti ona cok dikkat edin ve tatli yiyin genelde bebisler cukulatayi.yiynce bi hareketleniyorlar

ayni sorunla bende hastaneye gitmistim kizimda ve fircayi yemistim🙈 malesefki hic su icen bi insan degilim doktorta en az gunde 2.litre su icmem gerektigini söylemisti ona cok dikkat edin ve tatli yiyin genelde bebisler cukulatayi.yiynce bi hareketleniyorlar 🥰
Su bende hiç içmiyorum onun etkisi varmı ki
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum 1 günleri 1 günlerini tutmuyo bende hareket etmiyo diyo çokkuyodum bazen ama sağ salim yavrumu kucağıma aldım elinle karnını dürt uyandır
Gerçek ten öyle hiç bı günü bı gününü tutmuyo inşallah bende sağlıklı ve sağ salim kucağıma alırım bir an önce canım çok sagol

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
19+4gunluk hamileyim çok zayıf bıri olduğum için bebeğimin hareketlerini çok net hissediyorum ve bebeğim çok hareketli bı bebekti bundan iki gün öncesine kadar ama iki gündür hemen hemen neredeyse hiç hareket etmiyo diyebilirim örneğin günde 10kez hareket ediyorsa bu 2ye düştü endişelendim kalp atışlarını dinlemeye sağlık ocağına gittim ve bugün kalp atışları gayet iyi sizce neden bukadar hareketsizlesti birden bişi oldu diye çok korkuyorum allahin aşkına Bir yardımcı olurmusunuz napmaliyim
Allah'ım bu miniklerin hepsi aynı sanırım o haftalar benim de aynı 1 2 kez oldu baya korkmuştum ama sıkıntı çıkmadı şuan 27 haftalığım gün iicnde 2 3 saat oynamadığı oluyor doktoruma sordum biz gibi uyuyorlar demişti çikolata ye uzan 2 saat içinde 10 kez oynamadı lazım dedi kuzum şükür öylede oluyor ve bol bol su ic

Asdhvfhb

Kayıtlı Üye
rank
Allah'ım bu miniklerin hepsi aynı sanırım o haftalar benim de aynı 1 2 kez oldu baya korkmuştum ama sıkıntı çıkmadı şuan 27 haftalığım gün iicnde 2 3 saat oynamadığı oluyor doktoruma sordum biz gibi uyuyorlar demişti çikolata ye uzan 2 saat içinde 10 kez oynamadı lazım dedi kuzum şükür öylede oluyor ve bol bol su ic
Çok teşekkür ederim canım yedim çikolata uzandım evet hafiften var hareketi ama eskiye kıyasla daha az

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
İnşallah Canım inşallah 🥰😍
Haber edersin yine kuzum o haftalar doktorum bide bana sen zaten haraketine alışkın olduğun için anormal bir haraketsziligi kendin fark edersin eğer anormal haraketsizlik hissedersen gel bakarız demişti şükür düzeldi bide sakın haraket etmiyor az ediyor diye strese sokma oda etkiliyor minikleri 😘

Asdhvfhb

Kayıtlı Üye
rank
Haber edersin yine kuzum o haftalar doktorum bide bana sen zaten haraketine alışkın olduğun için anormal bir haraketsziligi kendin fark edersin eğer anormal haraketsizlik hissedersen gel bakarız demişti şükür düzeldi bide sakın haraket etmiyor az ediyor diye strese sokma oda etkiliyor minikleri 😘
Çok sağol canım benim yarın gidicem doktora bakalım haber ederim 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar