Kizlar ACİL BAKARMISINIZZZZZ👇👇👇👇👇

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Asena.ase tarafından oluşturulan Kizlar ACİL BAKARMISINIZZZZZ👇👇👇👇👇 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,745 kez görüntülenmiş, 74 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar ACİL BAKARMISINIZZZZZ👇👇👇👇👇
Konbuyu başlatan Asena.ase
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
O zaman dış değil kesinlikle alerji ve egzama kremle toparlar canım benim önemli bir durum yok bence
Insallah kuzum benim ya duruma gore pazartesi gotururum insallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok geçmiş olsun laren balıma kuzum inşallah hemen geçer ♥️🤲🤲
Insallah askim

Gözünde varsa dişten degil
Bilemiyorum ki canim ya

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ekli dosyayı görüntüle 3336Ekli dosyayı görüntüle 3337Kizlar Hayırlı akşamlar larenın fazla salyasi akıyor ama bugun bu ağız çevresinde burun çevresinde bu şekil kızarıklık döküntü var başına gelen var mı Bu neyin nesi ben çözemedim gitti biraz da Elham elhamlandım bir yardımcı olur musunuz Bilen varsa başına gelen varsa nedir bu sizce
Diş gibi durmuyor canım alerjşsş olan bir besin yemiş olabilit misin

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Alerjik bitanem ben emzirirken yumurta veya süt ürünü tükettiğim zaman yüzü vücudu böyle oluyordu. Emzirmeyi bıraktım şuan bile alerjik mama kullanmak zorundayız. Emziriyorsan yada ek gıdaya başladıysan dikkat etmelisin. Herşeyin içinde yumurta veya süt ürünü var

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Diş gibi durmuyor canım alerjşsş olan bir besin yemiş olabilit misin
Ya askim bunun yumurtaya alerjisi var yemiste olabilirim besinlerin icinde cunkuyer alabiliyor büyük ihtimalle o gibi

Alerjik bitanem ben emzirirken yumurta veya süt ürünü tükettiğim zaman yüzü vücudu böyle oluyordu. Emzirmeyi bıraktım şuan bile alerjik mama kullanmak zorundayız. Emziriyorsan yada ek gıdaya başladıysan dikkat etmelisin. Herşeyin içinde yumurta veya süt ürünü var
Aynen ya Merve her şeyin içinde yumurta var Bizimki yumurta ve susama karşı Yani ne yapacağımı da şaşırdım olmazsa bir pazartesi tekrar götüreyim de

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Mervem nasılsın kuzum @Mervercan

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Ya askim bunun yumurtaya alerjisi var yemiste olabilirim besinlerin icinde cunkuyer alabiliyor büyük ihtimalle o gibi

Aynen ya Merve her şeyin içinde yumurta var Bizimki yumurta ve susama karşı Yani ne yapacağımı da şaşırdım olmazsa bir pazartesi tekrar götüreyim de
Götürsende bişey yapmazlar alerjisi olan şeyleri tüketme diyorlar

Mervem nasılsın kuzum @Mervercan
Bugünümüze şükür bitanem Yuşa Hanla uğraşıyorum sen napıyorsun nasılsın

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Götürsende bişey yapmazlar alerjisi olan şeyleri tüketme diyorlar

Bugünümüze şükür bitanem Yuşa Hanla uğraşıyorum sen napıyorsun nasılsın
Mervem nasıl ozliyeoum senin mesajlarını postları kuzum bende oturuyorum 🥰😘 bulantı var artık belde çok ağrı oluyor bugunünümüze şükür 🤲☺️ yusahan nasıl annesi 🤲

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Mervem nasıl ozliyeoum senin mesajlarını postları kuzum bende oturuyorum 🥰😘 bulantı var artık belde çok ağrı oluyor bugunünümüze şükür 🤲☺️ yusahan nasıl annesi 🤲
Valla bende o kadar özlüyorum ki burda gülüp eğlenmeyi ama sıkıntılı bir süreç atlattığım için maalesef telefonu almaya vaktim bile olmuyor. Yuşa Han hasta kusuyor sürekli, huysuz yerinde durmak istemiyor. Bebekler büyüdüğü için ağrıların artar bol bol dinlenmelisin. Bulantılarınıda elma, soda, salatalık, çubuk kraker bastırır. Çay, yağlı, baharatlı yiyecekler, hamur işlerinden Uzak dur

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar