Kizlar ACİL BAKARMISINIZZZZZ👇👇👇👇👇

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Asena.ase tarafından oluşturulan Kizlar ACİL BAKARMISINIZZZZZ👇👇👇👇👇 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,745 kez görüntülenmiş, 74 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar ACİL BAKARMISINIZZZZZ👇👇👇👇👇
Konbuyu başlatan Asena.ase
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Ya üzüldüm yavrucağa kıyamam kuzuya🥺❤️ banyo falan yaptırırken şampuan falan dikkat et canım alide de var , banyodan sonra cildinden döküntüler oluyor nemlendirmesem çatlıyor cildi, doktor egzema demedi ama bütün bunlar egzema belirtisi, gerçekten zor Ali meyve yese suyu cildine değdiğimi hemen tahriş oluyor, asit ve nişasta içeren her yiyecek cildine zarar verir, dikkat edersen bişey olmaz inşallah 🤲 annem zeytinyağı iyi gelir der hep ben banyodan sonra çoğunlukla zeytinyağıyla nemlendiririm , doktorda ablama banyoda sonra zeytinyağı iyi geliyor kızının cildini zeytinyağı ile nemlendir demişti, sende dene derim kuzum
Ben zeytin yağı sordum doktora kesinlikle kullanma dedi mantar oluşumuna sebep oluyormuş ciltte ondan dolayi banyodan sonra yaglari var onlari kullanıyorum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Inşallah kuzum ya kendimi suan cok suclu hissediyorum normal pekmezin icinde de varmidir ki yumurta acaba
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Şükür balim o daha iyi yarin gelicek allah izin verirse 🤲

Hangi kremi kullaniyosunuz egzama icin

Hangi kremi kullaniyosunuz egzama icin
Oyyy masallah her an arkandan pıtır pıtır yürüyerek gelebilir hazir ol🤭🧿🥰
Bende onu düşüyorum yürümeden önce böyle ise yürüyün ce canımızı okuyacak 😂😂

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Ben zeytin yağı sordum doktora kesinlikle kullanma dedi mantar oluşumuna sebep oluyormuş ciltte ondan dolayi banyodan sonra yaglari var onlari kullanıyorum
Anladım canım, benim yiğenimin vücudun tamamı egzema olmuştu cildiye doktoru kızına bebek şampuanı ile banyo yaptır banyodan sonra da zeytinyağı sür demişti kısa süre içerisinde iyileşti, demek ki doktordan doktora değişebiliyor muş canım, inşallah iyileşir minnak çok geçmiş olsun tekrardan ☺️

Aysima-lisa`nın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ekli dosyayı görüntüle 3336Ekli dosyayı görüntüle 3337Kizlar Hayırlı akşamlar larenın fazla salyasi akıyor ama bugun bu ağız çevresinde burun çevresinde bu şekil kızarıklık döküntü var başına gelen var mı Bu neyin nesi ben çözemedim gitti biraz da Elham elhamlandım bir yardımcı olur musunuz Bilen varsa başına gelen varsa nedir bu sizce
Diş cıkmasının baslangıvı olarak adlandırılır cnm telas etme sakın hayırlı olsun baslangıvınız

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Bende onu düşüyorum yürümeden önce böyle ise yürüyün ce canımızı okuyacak 😂😂
Severim oni bennn 🥰🥰🥰

Anladım canım, benim yiğenimin vücudun tamamı egzema olmuştu cildiye doktoru kızına bebek şampuanı ile banyo yaptır banyodan sonra da zeytinyağı sür demişti kısa süre içerisinde iyileşti, demek ki doktordan doktora değişebiliyor muş canım, inşallah iyileşir minnak çok geçmiş olsun tekrardan ☺️
Demekki kuzum bugün ogleden sonra göturcem gecmedi daha ayni ve çoğaldı gibi

Demekki kuzum bugün ogleden sonra göturcem gecmedi daha ayni ve çoğaldı gibi
Diş cıkmasının baslangıvı olarak adlandırılır cnm telas etme sakın hayırlı olsun baslangıvınız
Insallah öledir canım sagolasin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar