Kizlar ACİL BAKARMISINIZZZZZ👇👇👇👇👇

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Asena.ase tarafından oluşturulan Kizlar ACİL BAKARMISINIZZZZZ👇👇👇👇👇 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,751 kez görüntülenmiş, 74 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar ACİL BAKARMISINIZZZZZ👇👇👇👇👇
Konbuyu başlatan Asena.ase
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Birkaç güne geçiyor bitanem bundan sonra dikkat et tahin pekmez falanda yeme
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin inşallah kuzum bazılarının ki geçiyor ama benimki 9 ay boyunca devam etmişti
Çok zor mervem çok😞

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Baya hemde kız sürekli dişi kaşınıyor eli ağzında kusup duruyor manyak. Bi elimde bez bi elimde deterjan evde geziyorum deli gibi. Günde 1 makina onun kıyafeti çıkıyor
Yaaaa🥺🥺🥺🥺 inşallah hemen geçer mervem yusamda sende rahatlarsın artık tez vakitte 🤲🤲🤲🤲😞 kendimi düşünemiyorum iki bebekle🤣🤣

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Yaaaa🥺🥺🥺🥺 inşallah hemen geçer mervem yusamda sende rahatlarsın artık tez vakitte 🤲🤲🤲🤲😞 kendimi düşünemiyorum iki bebekle🤣🤣
Amin inşallah. Kız belki seninkiler sakin olur. Yengemde yeni doğum yaptı 2 buçuk ay oldu çocuğun sesi çıkmıyor annesiyle yatıp annesiyle kalkıyor maşallah hiç hastalığı da olmadı

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Amin inşallah. Kız belki seninkiler sakin olur. Yengemde yeni doğum yaptı 2 buçuk ay oldu çocuğun sesi çıkmıyor annesiyle yatıp annesiyle kalkıyor maşallah hiç hastalığı da olmadı
İnşallah canım mervem kardesimimde öyle hiç hastaneye gitmedi 9 aylık olacak maşallah seninkide düzelecek mervem çok çektin ama sonu guzel olacak dualrim seninle meleğim

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
İnşallah canım mervem kardesimimde öyle hiç hastaneye gitmedi 9 aylık olacak maşallah seninkide düzelecek mervem çok çektin ama sonu guzel olacak dualrim seninle meleğim
Valla o konuda herkes bana, çocuğa acıyor resmen. Çocuk dünyaya hasta olmak için gelmiş. Sezeryandan çıktım taburcu oldum 2 gün sonra başladı hastane maratonum hâlâ da geçmiyor

Tüm sayfalar yüklendi.