Sorum var Kizlar acil bakın lütfen😨

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 2 Erkek Annesi👼🏼🧿 tarafından oluşturulan Kizlar acil bakın lütfen😨 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,492 kez görüntülenmiş, 115 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar acil bakın lütfen😨
Konbuyu başlatan 2 Erkek Annesi👼🏼🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 Erkek Annesi👼🏼🧿

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank

Defnenin annesi Ayşem

Kayıtlı Üye
rank
Ya cidden sinirlenmeyim diyorum ama eğer su ise o çocuğun suyu azalırsa ve allah gösyermesin Siz beklerken o çocuk su yüzünden vefat ederse o kaynanan ne yapacak bütün suç sana kalacak. Lütfen şu gebelikte olan şeyleri hafife almayın ya can taşıyorsunuz. O suyun bir damlası bile ne kadar önemli o çocuk için farkındasınız demi al çocuğunu yada bırak babannesine git hastaneye cidden şakata gelmez bu işler arkadaşın biri geçen yıl bebeğini kaybetti ya 39. Haftada yarın ne olacağını kimse bilemez ihmal etme lütfen
Çok doğru yazmışsın canm benim sancım böbrek ağrısı sandim doğum sancisiymisbacia baslamamisti gitmeseydim iğneyle durdurma olamyacakti belkide erken doğum olacakti hastaliklarimda vardı hayatımı kaybecektim kimsenin anlamadığı su herkesin doğumu asla bir değil herkesten sarıl sarıl su gelmez aşırı sancılar olmaz acı esigi var benmle aynı olan kadın yerlere atıp kendini avaz avaz bağırıyordu aynı sancıyla ben uyuyordum lütfen ufacık biseyde bile hemen acile gidin

Kaynanama söyledim dedi doğumun yaklaşmış biraz daha bekleyelim.dedi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet cnm doğumum yakin

Evet cnm doğumum yakin
Canım ne beklemesi suyun gelmiş su azalması bebek in tehlikeli bir durum tabi ki acile git

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Çok doğru yazmışsın canm benim sancım böbrek ağrısı sandim doğum sancisiymisbacia baslamamisti gitmeseydim iğneyle durdurma olamyacakti belkide erken doğum olacakti hastaliklarimda vardı hayatımı kaybecektim kimsenin anlamadığı su herkesin doğumu asla bir değil herkesten sarıl sarıl su gelmez aşırı sancılar olmaz acı esigi var benmle aynı olan kadın yerlere atıp kendini avaz avaz bağırıyordu aynı sancıyla ben uyuyordum lütfen ufacık biseyde bile hemen acile gidin
Evet ayşem katılıyorum ben sadece yarım çay bardağı kadar su geldi diye gittim hastaneye direk yatış yapılfı 37 haftalıktım doğuma alındım ondan öncesini biliyorsunuz zaten 27 haftalık erken doğum riskim vardı ufacık kanamaya gitmişti ufacık ya nokta kadar gitmesem kayra 27 haftlık doğacaktı doktorlar iğne ve serumla durdurmuştu

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Ya cidden sinirlenmeyim diyorum ama eğer su ise o çocuğun suyu azalırsa ve allah gösyermesin Siz beklerken o çocuk su yüzünden vefat ederse o kaynanan ne yapacak bütün suç sana kalacak. Lütfen şu gebelikte olan şeyleri hafife almayın ya can taşıyorsunuz. O suyun bir damlası bile ne kadar önemli o çocuk için farkındasınız demi al çocuğunu yada bırak babannesine git hastaneye cidden şakata gelmez bu işler arkadaşın biri geçen yıl bebeğini kaybetti ya 39. Haftada yarın ne olacağını kimse bilemez ihmal etme lütfen
Var ya sen az bile yazmışsın ben de çok şey yazarım ama neyse

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Kizlar WC gitim ayağa kalktım sanki su geldi biraz tekrar yıkadım kalktım yine biraz geldi tekrar yıkadım kalktım yine biraz su geldi sancı çeşmeyi açıp hemen kapatmak gibi sizce dogummu
Evet bnce de şu bende de öyle oldu gttn mi doktora?

Kizlar WC gitim ayağa kalktım sanki su geldi biraz tekrar yıkadım kalktım yine biraz geldi tekrar yıkadım kalktım yine biraz su geldi sancı çeşmeyi açıp hemen kapatmak gibi sizce dogummu
Umarım gittin su çok çok önemli bebek için tehlike umarım gitmişsindr gidemezsin ambulansi ara

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Valla bazen çok zor tutuyorum kendimi de hadi diyorum beni ilgilendirmez herkesin kendi hayatı kendi bebeği onlar sanki başkasının gibi rahat olsalarda
Bende bunu anlamıyorum ya ya cidden abartmıyrum ufak bir ağrım olunca bile giderdim önceden kayıp oldu mı asla ama kaybetme korkusu çok vardı bende ve bence bu herkeste olmak zorunda. Bilmiyorum insanlar çok laylaylom ya sorun bende mi diyprum ama herkes benimle aynı düşünüyor

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Bende bunu anlamıyorum ya ya cidden abartmıyrum ufak bir ağrım olunca bile giderdim önceden kayıp oldu mı asla ama kaybetme korkusu çok vardı bende ve bence bu herkeste olmak zorunda. Bilmiyorum insanlar çok laylaylom ya sorun bende mi diyprum ama herkes benimle aynı düşünüyor
Ay ben iki doğum yaptım ilki normal suyumu orada patlattlr ikinci sezeryan görmedim bile bu da sezeryandi ama birddn az az suyum geldi hemen hemsiremi arkadaşımı aradım kaynnam yoldn gelmiş uyuyordu onu kaldrdm o alt dairedeydi komşu beni gördü hani suyun nasıl olduğunu tam bilmym ki ağladım niye ağlıyorsun dedi abla suyum geldi galiba dedim hem erken dedim hemde bir şey olur diye coook korktum ki doğumdan sonra 6 gün vefat eden bebeğim de var ya ay 10.30 da geldi gece 1.30 da doğum oldu o zamana kadar korktum ve agldm ya birşey olursa vs vs Allah tüm hamilelerin yardımcısı olsun inşallah 💕

Tüm sayfalar yüklendi.