Sorum var Kizlar acil bakın lütfen😨

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 2 Erkek Annesi👼🏼🧿 tarafından oluşturulan Kizlar acil bakın lütfen😨 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,494 kez görüntülenmiş, 115 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar acil bakın lütfen😨
Konbuyu başlatan 2 Erkek Annesi👼🏼🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 Erkek Annesi👼🏼🧿

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Bende bunu anlamıyorum ya ya cidden abartmıyrum ufak bir ağrım olunca bile giderdim önceden kayıp oldu mı asla ama kaybetme korkusu çok vardı bende ve bence bu herkeste olmak zorunda. Bilmiyorum insanlar çok laylaylom ya sorun bende mi diyprum ama herkes benimle aynı düşünüyor
Benim de hiç kaybım olmadı çok şükür ama ödüm kopuyordu bir şey olacak diye, Rabbime şükürler olsun hamileliğim hemoroid dışında sıkıntısız geçti ama var ya ne yesem internetten bakıyordum, ne içsem bakıyordum.İlaç kullanmadım merhem sürmedim bakmadan talimatlarına.Su geldi diye düşünücem de evde durucam var ya yok ya yoldan araba çevirirdim, yürürdüm gene giderdim ki hiç gerek yok ara 112yi adamlar kapında hemen

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ay ben iki doğum yaptım ilki normal suyumu orada patlattlr ikinci sezeryan görmedim bile bu da sezeryandi ama birddn az az suyum geldi hemen hemsiremi arkadaşımı aradım kaynnam yoldn gelmiş uyuyordu onu kaldrdm o alt dairedeydi komşu beni gördü hani suyun nasıl olduğunu tam bilmym ki ağladım niye ağlıyorsun dedi abla suyum geldi galiba dedim hem erken dedim hemde bir şey olur diye coook korktum ki doğumdan sonra 6 gün vefat eden bebeğim de var ya ay 10.30 da geldi gece 1.30 da doğum oldu o zamana kadar korktum ve agldm ya birşey olursa vs vs Allah tüm hamilelerin yardımcısı olsun inşallah 💕
Tekrardan başın sağolsun canım benim rabbim cennet bahçesinin en güzel yerinde muhafaza eylesin minik paşamızı🤲🏻. Tedbirli olmak her zamam iyidir ben varya o güm acaba gitmesem neler oldurdu diye düşününce bile kafayı yiyorum iyi ki gitmişim diyorum şuana kadar o kadar hastaneye gitmeem rağmen pişman mısın de asla . İkinci çocuğum olsum em ufak şeyde yine giderim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim de hiç kaybım olmadı çok şükür ama ödüm kopuyordu bir şey olacak diye, Rabbime şükürler olsun hamileliğim hemoroid dışında sıkıntısız geçti ama var ya ne yesem internetten bakıyordum, ne içsem bakıyordum.İlaç kullanmadım merhem sürmedim bakmadan talimatlarına.Su geldi diye düşünücem de evde durucam var ya yok ya yoldan araba çevirirdim, yürürdüm gene giderdim ki hiç gerek yok ara 112yi adamlar kapında hemen
Kız bende senin gibiydim gebelikte bu yenir mi diye yazıyprdum hele yotube de takip ettiğim doktor ondan allah razı olsun adam her şeyi paylaşıyordu

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Tekrardan başın sağolsun canım benim rabbim cennet bahçesinin en güzel yerinde muhafaza eylesin minik paşamızı🤲🏻. Tedbirli olmak her zamam iyidir ben varya o güm acaba gitmesem neler oldurdu diye düşününce bile kafayı yiyorum iyi ki gitmişim diyorum şuana kadar o kadar hastaneye gitmeem rağmen pişman mısın de asla . İkinci çocuğum olsum em ufak şeyde yine giderim

Kız bende senin gibiydim gebelikte bu yenir mi diye yazıyprdum hele yotube de takip ettiğim doktor ondan allah razı olsun adam her şeyi paylaşıyordu
Amin amin inşallah çok teşekkür ederim Allah razı olsun inşallah canım benim 🤲 aynen öyle tedbir her zaman iyidir ay bende kaynanm yok be günü var ne suyu dio su değildir ama ben zatn ağlamaktan bitmiştim.geri gidince doğum başlamışti bence de en ufak şeyde gidin boşver sonradan ah vah demektense Amman ne zor gebelik ya

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Ya cidden sinirlenmeyim diyorum ama eğer su ise o çocuğun suyu azalırsa ve allah gösyermesin Siz beklerken o çocuk su yüzünden vefat ederse o kaynanan ne yapacak bütün suç sana kalacak. Lütfen şu gebelikte olan şeyleri hafife almayın ya can taşıyorsunuz. O suyun bir damlası bile ne kadar önemli o çocuk için farkındasınız demi al çocuğunu yada bırak babannesine git hastaneye cidden şakata gelmez bu işler arkadaşın biri geçen yıl bebeğini kaybetti ya 39. Haftada yarın ne olacağını kimse bilemez ihmal etme lütfen
Çok haklısın canım

Kizlar WC gitim ayağa kalktım sanki su geldi biraz tekrar yıkadım kalktım yine biraz geldi tekrar yıkadım kalktım yine biraz su geldi sancı çeşmeyi açıp hemen kapatmak gibi sizce dogummu
Canım nişan yada sancı olsaydı bekliye bilirdin amma eyer suyun gelmişse Allah korusun bebeyin için tehlikeli ola bilir o yüzden evde oturup beklememelisin. Allah yardımcın olsun İnşallah herşey gönlünce olur

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Amin amin inşallah çok teşekkür ederim Allah razı olsun inşallah canım benim 🤲 aynen öyle tedbir her zaman iyidir ay bende kaynanm yok be günü var ne suyu dio su değildir ama ben zatn ağlamaktan bitmiştim.geri gidince doğum başlamışti bence de en ufak şeyde gidin boşver sonradan ah vah demektense Amman ne zor gebelik ya
Rabbimin bir bildiği vardır tabi ama gerçekten böyle gördükçe ilk aklıma siz geliyorsunuz isyan etmemek için kendimi zor tutuyorum.Sen evladın için hamileyken başlamışsın şehir şehir gezmişsin üşenmemişsin çırpınmışsın elinden gelen her şeyi yapmışsın melek olmuş ama bazıları da evde bekliyor neden kaynanası bekle gerek yok demiş 🤦🏻‍♀️

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Canım benim suyum geldiğinde de gecenin üçüydü hiç beklemeden acile gittim o saatte , anemi hastası olduğum için ilçede doğum yaptırmadılar direk il bölge eğitim araştırma hastanesine gönderdiler gittiğim de saat altı olmuştu ve bebeğimin nefes darlığı çekmeye başladığını öğrendik doğum yapana kadar yedi sekiz tüp oksijen bağladılar bebeğim için bende keza aynı şekilde bi iki defa bayılmış tim , inşallah gitmişsin dir canım rabbim yardımcın olsun inşallah

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Rabbimin bir bildiği vardır tabi ama gerçekten böyle gördükçe ilk aklıma siz geliyorsunuz isyan etmemek için kendimi zor tutuyorum.Sen evladın için hamileyken başlamışsın şehir şehir gezmişsin üşenmemişsin çırpınmışsın elinden gelen her şeyi yapmışsın melek olmuş ama bazıları da evde bekliyor neden kaynanası bekle gerek yok demiş 🤦🏻‍♀️
Bu kaynannalar ayrı bir olay zaten

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Bu kaynannalar ayrı bir olay zaten
Valla ben uğraşmak istemesem derim gidin başımdan tutun evinizi, bi de yanlarından ayırmıyorlar ben de anlamıyorum hiç 🤷🏻‍♀️ Bi de bu arkadaş amcaoğluyla evli aslında kayınbabası amcası kaynanası yengesi onu zaten hiç anlamıyorum insan sokakta birini görse arar ambulansı bunlar 7 kat elden beter

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Valla ben uğraşmak istemesem derim gidin başımdan tutun evinizi, bi de yanlarından ayırmıyorlar ben de anlamıyorum hiç 🤷🏻‍♀️ Bi de bu arkadaş amcaoğluyla evli aslında kayınbabası amcası kaynanası yengesi onu zaten hiç anlamıyorum insan sokakta birini görse arar ambulansı bunlar 7 kat elden beter
Ay akrabağa evliliği de sıkıntı ya 🤦🏻‍♀️. Ben dedim valla eşime hala diyprum baban bizde gelip kalsın ama her zaman değil ben sürekli bakamam misafir gibi gelsin sonra evine gitsin diye allahtN oda benden yana da sorun olmuyor

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Ay akrabağa evliliği de sıkıntı ya 🤦🏻‍♀️. Ben dedim valla eşime hala diyprum baban bizde gelip kalsın ama her zaman değil ben sürekli bakamam misafir gibi gelsin sonra evine gitsin diye allahtN oda benden yana da sorun olmuyor
Asıl akraba evliliği olduğundan sıkıntı oluyor zaten sülale birbirine girmesin diye herkes içten içe yiyor birbirini nasıl olsa boşanamıyorlar.Benim kaynanamlar da başka şehirde 2 gün kalır 3.gün sıkılır ben evime dönücem der durur kendi durmak istemez zaten, biz de gitsek hiç bir şeyine karıştırmaz kendi düzeni var bulaşık bile yıkatmaz çok şükür hiç şikayetim yok Allah razı olsun

Tüm sayfalar yüklendi.