Kızlar acil bakın

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan Kızlar acil bakın başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,695 kez görüntülenmiş, 36 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Kızlar acil bakın
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Defnenin annesi Ayşem

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar acil bakarmısınız boşanma davası nasıl açılıyor ?

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Boşanmak istiyorum kızlar artık birazdan ailemin evine gidicem olmuyor artik

Boşanmak istiyorum kızlar artık birazdan ailemin evine gidicem olmuyor artik
Sıkıntı nedir özel değilse daha yeni bir bebeğinizin oldu şuan en birbirinize destek olmanız gereken zaman canım benim eabbim hakkınızds hayırlısını versin tabi ki ama peşin hükümlü olup bir anlık öfkeyle karar verme dönüşü olmayan bir yol olmasın canım

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Sıkıntı nedir özel değilse daha yeni bir bebeğinizin oldu şuan en birbirinize destek olmanız gereken zaman canım benim eabbim hakkınızds hayırlısını versin tabi ki ama peşin hükümlü olup bir anlık öfkeyle karar verme dönüşü olmayan bir yol olmasın canım
Kuzum inan olmuyor çok denedim hergun kavga ediyoruz bosanmak en iyisi

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar acil bakarmısınız boşanma davası nasıl açılıyor ?
Canm içi hayırdır özel konu değilse daha yeni bebeğiniz oldu ne kdsr zorlu süreçten geçtiniz ve halada geçiyorsunuz ikinizinde piskolojikmen yiprandiniz anı bir kararla yanlış karar vermeyin cnm tamam baba evine git ama biraz zamn verseniz kendinize düşünmek için konu nedir tam bilmiyorum ama hemen çok ciddi sorun olmadıkça boşanmaya yöntelmeyin oturup konuşup çözülecek sorun değil mi yada zamana bırakıp biraz ayrı kalsanız hani

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Hay Allah yani sebep nedir ortada bir yavrucak var ikinize de ihtiyacı olan canım benim
Boylesi hayırlı olacak birtanem
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canm içi hayırdır özel konu değilse daha yeni bebeğiniz oldu ne kdsr zorlu süreçten geçtiniz ve halada geçiyorsunuz ikinizinde piskolojikmen yiprandiniz anı bir kararla yanlış karar vermeyin cnm tamam baba evine git ama biraz zamn verseniz kendinize düşünmek için konu nedir tam bilmiyorum ama hemen çok ciddi sorun olmadıkça boşanmaya yöntelmeyin oturup konuşup çözülecek sorun değil mi yada zamana bırakıp biraz ayrı kalsanız hani
Olmuyor Ayşem olmuyor demeki böylesi hayirliymis

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Boylesi hayırlı olacak birtanem
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Olmuyor Ayşem olmuyor demeki böylesi hayirliymis
Tabi en doğrusunu sen bilirsin cnm sonuçta 4 duvar içinde yaşayan sensin eşini ailesini ve aileni en iyi sen bilirsin biz burdan konuşmalara göre anca sana fikrimizi söyleriz cnm ama hani bir kere boşanmış biri olarak diyorum cnm hani konu nedir bilmediğim için birsey diyemiyorum tanı hergun kavgalı yerde bebekte büyütmek tr çok zor sağlıklı olmuyor ama hani hiç duzelmicek birsey mi ki hemen boşanma yerine kendinize biraz zaman verseniz ara verseniz belki araya özlem girerse bir kere daha oturup konuşma fırsatınız olur inan ikinci evliliğim ve ilk zamanlar aşırı kavgalı gürültülü evliligimiz vardi zamanla oturdu ve çok şükür ufak tefek yine oluyor ama ilk zaman ki gbi değil o yüzden hani dedim belki zamanla coze bilceginiz bir sorundur isterim.ki anne babayla büyüsün inşallah düzeltirsiniz bir kızım sık sık konussakta benden ayrı yerde şuan ve iki çocuğum var şuan ama onun yeri hep farklı içim hem yarım o yüzden çok.buyjk bir sorun değilse zamana bırakın isterim cnm baba evide kolay değil cnm tabi yine dediğim gbi evinin içini en iyi bilen sensin hakkında hayırlısı olsun inşallah kendin ve çocuğun için en iyi kararı verirsin

Tüm sayfalar yüklendi.