Kızlar acil bakın

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan Kızlar acil bakın başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,696 kez görüntülenmiş, 36 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Kızlar acil bakın
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Defnenin annesi Ayşem

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Ayşem çok düşündüm bitsin artık oda istiyor karartı degismezse tabi çok yoruldum artik
O zaman cnm anlaşmalı dava açılacak bak çocuk konusunda anlaşmaya varın umut emmedigi için istiye bilir bu konularda eşinle ılımlı konuş inada bindirmesin hersey konusunda konuşun anlasın dilekcenizi o şekilde verin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet şuan eşi daha avantajşı çalıştığı için inşallah paşayı annesine verirler 🙏🏻. Teyzem boşandığında bile iki tane çocuk büyük olmasına rağmen eve aydan aya kurum gelirdi bakmak için çocukların düzenli hayatı var mı eksik bir şeyleri var mı kendine ait odası var mı diye oğlunun biri 18 girecek artık onu değil küçüğünü ziyarete geliyorlar söz konusu çocuk olunca sıkı denetim var

Hayırlısı olsun ne diyeyim rabbim aranızda ki sevgi bağını güçlendirsin inşallah anladığım kadarı ile çok ciddi bir şey yok sende hala lohusa sayılırsın o yüzden fevri kararlar alıyorsun
Evet cnm bıliyorum eski esimin durumu çok ciddi derecede iyi olduğu için kucuck çocuğu aldılar çünkü babamın sigortası bile yoktu köyde başkasının evinde oturuyorduk bnm sigortalı isim yoktu tek geçim caydi bunlar hep bir engeldi Allaha şükür kızım büyüdü hiç ihtibati kaybetmedik halada görüşüyoruz okul tatillerinde hep yanımda

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank

Chyperus

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar acil bakarmısınız boşanma davası nasıl açılıyor ?
Canım Hülyacığım hakkınızda hayırlısı olsun. Bazen ne kadar çabalasan da bir şey değişmiyor ne yazık ki. Sürekli kavga olan bir ortamda çocuğun büyüyeceğine en azından ayrı ayrı da olsa sevgi görebileceği ailelerde büyür. Bazen çocuk için devam etmek zarardan başka bir şeye yaramaz. Her şey gönlünce olsun, senin ve minik Umut için en iyisi neyse o olsun canım 💜

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Aşk Sevgi yetmiyor bazen elif hiç

Amin beyzam 🥺
Hülyam çok üzüldüm ya hiç belli etmedin bizimle paylaşmadın bile derdini biraz dahs düşünün ilk yıllar çok kavga edilir yavaş yavaş oturur evlilik önemli olan bu yıllarda dayanabilmek ne çektiğini bilemem ama emin ol baba evinde de rahat edemeyeceksin buna hazırlıklı ol🥺

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Hülyam çok üzüldüm ya hiç belli etmedin bizimle paylaşmadın bile derdini biraz dahs düşünün ilk yıllar çok kavga edilir yavaş yavaş oturur evlilik önemli olan bu yıllarda dayanabilmek ne çektiğini bilemem ama emin ol baba evinde de rahat edemeyeceksin buna hazırlıklı ol🥺
Baba evi diken gibi oluyor helede çocuk varsa bende çok düşündüm bosanmayida malesef

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar