Kızlar acil bakın

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Balımm tarafından oluşturulan Kızlar acil bakın başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,218 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar acil bakın
Konbuyu başlatan Balımm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Tuana

Balımm

Kayıtlı Üye
rank
19+2 günlük hamileyim rabbim nasip ederse kızım olucak ama hala hareketlerini hissetmedim normalmi ya

Baby

Kayıtlı Üye
rank
19+2 günlük hamileyim rabbim nasip ederse kızım olucak ama hala hareketlerini hissetmedim normalmi ya
Benim ilk 17 de yavaş yavaş hissetmeye başlamıştım.O zman anlayamamistim ama sonradan anladim bebek hareketi olduğunu.Sabah su içip sol tarafına uzan ve elini karnina koyup bebeğini dinle cnm azda olsa hissedebilirsin

Ayna

Kayıtlı Üye
rank
Benim ilk 17 de yavaş yavaş hissetmeye başlamıştım.O zman anlayamamistim ama sonradan anladim bebek hareketi olduğunu.Sabah su içip sol tarafına uzan ve elini karnina koyup bebeğini dinle cnm azda olsa hissedebilirs
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim ilk 17 de yavaş yavaş hissetmeye başlamıştım.O zman anlayamamistim ama sonradan anladim bebek hareketi olduğunu.Sabah su içip sol tarafına uzan ve elini karnina koyup bebeğini dinle cnm azda olsa hissedebilirsin
Ilk gebelikte oyle erken hissedemiyormussun bende 19 2 yim benimde kizim olucak bende hala hissedemiyorum normalmis canm korkmana gerek yok

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar