Sorum var Kızlar acil cevap !!!!! 7. haftada lekelenme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde kutupyıldızı00 tarafından oluşturulan Kızlar acil cevap !!!!! 7. haftada lekelenme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 431 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar acil cevap !!!!! 7. haftada lekelenme
Konbuyu başlatan kutupyıldızı00
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan zehra demir

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kızlar merhaba ben 5. haftamda lekelenme yaşadım sadece kese vardı 6. haftamda ise kalp atışını duydum ve yine lekelenmem oldu yani lekelenme dediğim 1 damla kadar anca gelir açık pembe şeklinde. Bebek büyüdükçe oluyor gibi hissediyorum fakat doktorum düşük tehlikesi olabilir diyerekten ilaca başlattı. Şu an 7. haftamdayım ve 1 damladan az açık pembe leke yine oldu tuvalette oluyor birde. Benim gibi olup sağlıklı doğum yapan var mı nolur cevaplarsanız sevinirim.
Merhaba canım emin ol yanliz değilsin 2 doğum yaptım 2. Dede doğuma kadar kanamam sürdü ve kullandığımız ilaç kalmadı iğneler haplar daha saymadigim bir sürü şey şükür 2 evladimida sağ sağlm kucağıma aldım kendini strese sokma sakın kal doktorunun verdiği ilaçlarını düzenli kullan bol bol uzanmaya çalış ve uzandigin zaman ayagimin altına yastık koy ilk 3 ay her gebelikte tehlike vardır ama senin birdaha fazla o yüzden oturma kalkmana ani hareketler kaçın Rabbim sağ Saglim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🙏

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba ben 5. haftamda lekelenme yaşadım sadece kese vardı 6. haftamda ise kalp atışını duydum ve yine lekelenmem oldu yani lekelenme dediğim 1 damla kadar anca gelir açık pembe şeklinde. Bebek büyüdükçe oluyor gibi hissediyorum fakat doktorum düşük tehlikesi olabilir diyerekten ilaca başlattı. Şu an 7. haftamdayım ve 1 damladan az açık pembe leke yine oldu tuvalette oluyor birde. Benim gibi olup sağlıklı doğum yapan var mı nolur cevaplarsanız sevinirim.
Ben lekelenme geçirdim ama daha önce düşük yaptım için buda düşmesin diye progrstron yazdirmistim doktora Allah'ıma şükür şuanda bebeyim sağlıklı gayet bebek karnında kendine yer yapıyor abla

zehra demir

Kayıtlı Üye
rank
Merak etme canım benim başıma geldi doktorun dedilerini yap geçecek

Tüm sayfalar yüklendi.