Kizlar acil doğum sancısı nasıl birşey sezeryanliyım ama sancimmi var acaba

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nevinnn tarafından oluşturulan Kizlar acil doğum sancısı nasıl birşey sezeryanliyım ama sancimmi var acaba başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,725 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar acil doğum sancısı nasıl birşey sezeryanliyım ama sancimmi var acaba
Konbuyu başlatan Nevinnn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nevinnn

Üç prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Basında da mı öyle şiddetli başlıyor canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sağol canım başlangıcı mesela bir kaç gün öncesi nasıl oluyor direk şiddetle mi başlar

Sağol kuşum öyle yapcam ya sakinim zaten sezeryanim ama merak ettim doğum sancısı başlangıcı mı diye

Sağol kuşum öyle yapcam ya sakinim zaten sezeryanim ama merak ettim doğum sancısı başlangıcı mı diye
Geçmiş olsun canm dikkat et sende 🥰
Yok canım bel kasık ve batma şeklinde başlamıştı daha sonra bebek kendini bir yere topladı karnım sertleşti sıktı sıktı bıraktı giderek dakika azalmıştı en son duramadim hastaneye gitmiştim aldılar önceki gitmelerimde açılma beklediler 😂 devletin işi işte çok tartıştım orada ben sezeryanim niye bekliyoruz açılmayı diye ama ebelere söz dinletemedim arada. 1 hafta geçmedi bile yalancı sancı gerçeğe dönüştü seninki de yakındır bence cumaya alır seni ameliyata gün de gelmiş çünkü

Nevinnn

Kayıtlı Üye
rank
Yok canım bel kasık ve batma şeklinde başlamıştı daha sonra bebek kendini bir yere topladı karnım sertleşti sıktı sıktı bıraktı giderek dakika azalmıştı en son duramadim hastaneye gitmiştim aldılar önceki gitmelerimde açılma beklediler 😂 devletin işi işte çok tartıştım orada ben sezeryanim niye bekliyoruz açılmayı diye ama ebelere söz dinletemedim arada. 1 hafta geçmedi bile yalancı sancı gerçeğe dönüştü seninki de yakındır bence cumaya alır seni ameliyata gün de gelmiş çünkü
Anladm canm çok teşekkür ederim hayırlısı inşallah bakalım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar