Sorum var Kızlar acil dua istiyorum sizlerden 😟🤲

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayshe❣️ tarafından oluşturulan Kızlar acil dua istiyorum sizlerden 😟🤲 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,374 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar acil dua istiyorum sizlerden 😟🤲
Konbuyu başlatan Ayshe❣️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayshe❣️

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Evet hatırlıyorum bende sezeryanla aldılar değil mi bebekleri? Dualarımız o miniklerle inşallah annelerinine sağlıklica kavussunlar durumalri nasıl kaç haftalık doğdular erken doğum da bütün bebekelri kuveze alıyorlar ciğerleri gelismedikleri için ayy sagliklica kavuşsun yavrularına bizede haber ver 🤲
35 haftalık ama tek plesentadan beslendikleri için sanırım sorun olmuş inşallah canım duaların için teşekkür ederim inşallah biran evvel annelerinin kucağına dönerler 🤲🤲

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
35 haftalık ama tek plesentadan beslendikleri için sanırım sorun olmuş inşallah canım duaların için teşekkür ederim inşallah biran evvel annelerinin kucağına dönerler 🤲🤲
Amin inşallah canım 🤲 biliyorum bende yazmıstim normal doğum olur mu demiştin hatta ama olmaz ne yazikki tek plasatnta ve bebekler tek tek geldikleri için biri içerde olur direk Allah muhafaza

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Amin inşallah canım 🤲 biliyorum bende yazmıstim normal doğum olur mu demiştin hatta ama olmaz ne yazikki tek plasatnta ve bebekler tek tek geldikleri için biri içerde olur direk Allah muhafaza
Bebekler kendileri geldi baya doğuma dakikalar kala sezeryana aldılar Allah'ım yine korudu da normal doğum olmadı sağ salim doğdular inşallah şimdi çıkarlar hastaneden çünkü üzüntüden sanırım arkadaşımın sütü gelmedi bide ona üzülüyor 😞

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bebekler kendileri geldi baya doğuma dakikalar kala sezeryana aldılar Allah'ım yine korudu da normal doğum olmadı sağ salim doğdular inşallah şimdi çıkarlar hastaneden çünkü üzüntüden sanırım arkadaşımın sütü gelmedi bide ona üzülüyor 😞
Gelir kuzum uzulmesin yazık ya ayy vallahi bende doğum yapacam içim yandı Rabbim yardımcıları olsun ikizlerin sagsalim ciksinlarda süt önemli değil mama da olur ayy yeterki iyi olsunlar melekler 🤲🤲🤲

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Hala yatıyorlar kötü değil iyiye gidiyor demiş doktor bakalım inşallah çok uzun sürmez dönerler annelerinin kucaklarına ama sütü gelmedi hastane de süt istiyormuş üzüntüden sıkıntıdan demek ki sütü gelmedi 😟
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin canım sağolasın inşallah bakalım iyiye gidiyorlarmış inşallah yakın zamanda çıkarlar 🤗🤲🤲
Gögğslerime sıcak su kompresi yapsın canım sıcak su ile bol nol yıkayıp masaj yapsın. Sıcak su torbası koysun en kısa sürede gelir inşallah

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Yazmıştım buraya arkadaşımın ikizlere gebe olduğunu bu sabah doğdular çok şükür fakat ikisi de kuvezde şuan ve ne kadar kalacaklar belirsiz 😟 hepimiz anneyiz yada anne adayıyız dua edelim bolca olur mu ☹️ dualarınıza talibim şuan fakülte Hastanesi'ne yollamışlar bebekleri benim bile içim ezildi anneleri nasıl üzülüyordur düşünmek bile zor 😣😣 Allah için bolca dua edelim yavrularına kavuşsun 🤲🤲
Dualarım hep onunla canım 🤲🤲sağlıkla kucağına Almayı nasib etsin Rabbim 🤲🤲😔

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Gelir kuzum uzulmesin yazık ya ayy vallahi bende doğum yapacam içim yandı Rabbim yardımcıları olsun ikizlerin sagsalim ciksinlarda süt önemli değil mama da olur ayy yeterki iyi olsunlar melekler 🤲🤲🤲
Amin canım insallah bende öyle dedim mama yerler sıkma canını hastaneden çıksınlar sütün de gelir belki dedim inşallah bakalım zor ya Allah'ım güç versin bu durumda olan annelere 🤲🤲

Amin canım inşallah sağolasın 🤗🤲🤲

Gögğslerime sıcak su kompresi yapsın canım sıcak su ile bol nol yıkayıp masaj yapsın. Sıcak su torbası koysun en kısa sürede gelir inşallah
İnşallah canım sabah diyeyim ona yapsın bunları inşallah gelir sütü hemen bide ona üzülüyor çünkü süt gelmedi bebekler sütsüz kaldı diye bunları diyeyim de yapsın inşallah gelir sağolasın canım 🤲🤲🥰

Yazmıştım buraya arkadaşımın ikizlere gebe olduğunu bu sabah doğdular çok şükür fakat ikisi de kuvezde şuan ve ne kadar kalacaklar belirsiz 😟 hepimiz anneyiz yada anne adayıyız dua edelim bolca olur mu ☹️ dualarınıza talibim şuan fakülte Hastanesi'ne yollamışlar bebekleri benim bile içim ezildi anneleri nasıl üzülüyordur düşünmek bile zor 😣😣 Allah için bolca dua edelim yavrularına kavuşsun 🤲🤲
Rabbim o hastaneden bebekleri kucağında sağlıklı bir şekilde çıkmayı nasip etsin cnm
Kaç haftalık doğdular kiloları kaçtı

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 24. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık mısır büyüklüğünde.
Bu andan, bebeğinizin beklenen doğum tarihine kadar olan sürede bebeğinizin ayakları yaklaşık iki kat artarak 45 mm den 83 mm ye çıkacaktır. Bazı anneler doğum öncesi prova niteliğindeki Braxton Hicks kasılmaları (doğum öncesi kasılmaları) yaşayabilirler. Daha önce gebe kalmış kadınlarda daha erken başlar ve daha şiddetli olur. Gebelik sırasındaki baş dönmelerine karşı yan tarafınıza yatmanız size faydalı olacaktır.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 32 cm ağırlıgı 640 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Amin canım insallah bende öyle dedim mama yerler sıkma canını hastaneden çıksınlar sütün de gelir belki dedim inşallah bakalım zor ya Allah'ım güç versin bu durumda olan annelere 🤲🤲

İnşallah canım sabah diyeyim ona yapsın bunları inşallah gelir sütü hemen bide ona üzülüyor çünkü süt gelmedi bebekler sütsüz kaldı diye bunları diyeyim de yapsın inşallah gelir sağolasın canım 🤲🤲🥰
En önemlisi de stres yapmasın o yüzden de gelmez balım rica ederim 😘

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank

Amin canım inşallah önemli olan şuan bebeklerin iyi olması 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.