Sorum var Kizlar acil fikir

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 💕MaSaLıM💕 tarafından oluşturulan Kizlar acil fikir başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,008 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar acil fikir
Konbuyu başlatan 💕MaSaLıM💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Slm kızlar nasılsınız yine bir sorum var annisler 28+4 haftaligiz dün gece ve bgun gece karnimda anlam veremediğim sancim var neyden olur hiç bilmiyorum belim ağrıyor ve karnimda adet sancısı gibi içim aciyor sanki normal mi sizce 😕😕
Sancı için çok erken diye düşünüyorum acile gitseydin keşke

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Slm kızlar nasılsınız yine bir sorum var annisler 28+4 haftaligiz dün gece ve bgun gece karnimda anlam veremediğim sancim var neyden olur hiç bilmiyorum belim ağrıyor ve karnimda adet sancısı gibi içim aciyor sanki normal mi sizce 😕😕
Canım doktora basvur. Sancın varsa serumla rahatlıyorlar seni ihmal etme bı gi t

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kuzum doktora danıştinmi

Fatoş koç

Kayıtlı Üye
rank
Acil git serum takıyor bebek kasılmış ola bilir

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Enfeksiyon olabilir canım isdrar tahlili vermelisin

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Sancı için dedikleri gibi çok erken kuzum Allah muhafaza bence bir acile gitmeni öneririm inşallah iyi olursun 🤲

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Canım doktora basvur. Sancın varsa serumla rahatlıyorlar seni ihmal etme bı gi t
Yeni geldim cnm kafam karıştı ama yatis dedi yatmadjm acilimim yok sancı çıktı bende yatmadım cnm ya iyi mi yaptım bilmiyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Acil git serum takıyor bebek kasılmış ola bilir
Gittim cnm çok saçma sonuçlar aldim

Sancı için çok erken diye düşünüyorum acile gitseydin keşke
Yeni geldim sayılır tatlım iki hastane acili degistim ama olumlu sonuç alamadım yaa

Doktora görünseydin keske kuzum hatırladığım kadarıyla yine olmuştu bu sende
Doğru duzgunce doktor kalmadı ki cnm numuneye gittim balim kendi doktorum yoktu acilde başka doktor da ultrasona bile almadı net bağladı sancim en fazla 25 e çıkıyordu açılım da yok ama beni üniversiteye gönderdi orası da bir ton muayene etti yatis dedi dogum başlangıcı dgl ama yatiralim her ihtimale karşı dedi orası stajyer diye yatmak istemedim açılım da yok ya cnm

Kuzum doktora danıştinmi
Acile gittim de cnm pek muayene olamadim

Enfeksiyon olabilir canım isdrar tahlili vermelisin
Sagl tatlım idrar temiz çıktı cnm

Sancı için dedikleri gibi çok erken kuzum Allah muhafaza bence bir acile gitmeni öneririm inşallah iyi olursun 🤲
Bol bol dua edin cnm ya neyden ne oldu hiç anlamadım sancı nst de 25 çıkıyor en fazla normal mi

Son düzenleme:

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Yeni geldim cnm kafam karıştı ama yatis dedi yatmadjm acilimim yok sancı çıktı bende yatmadım cnm ya iyi mi yaptım bilmiyorum

Gittim cnm çok saçma sonuçlar aldim

Yeni geldim sayılır tatlım iki hastane acili degistim ama olumlu sonuç alamadım yaa

Doğru duzgunce doktor kalmadı ki cnm numuneye gittim balim kendi doktorum yoktu acilde başka doktor da ultrasona bile almadı net bağladı sancim en fazla 25 e çıkıyordu açılım da yok ama beni üniversiteye gönderdi orası da bir ton muayene etti yatis dedi dogum başlangıcı dgl ama yatiralim her ihtimale karşı dedi orası stajyer diye yatmak istemedim açılım da yok ya cnm

Acile gittim de cnm pek muayene olamadim

Sagl tatlım idrar temiz çıktı cnm

Bol bol dua edin cnm ya neyden ne oldu hiç anlamadım sancı nst de 25 çıkıyor en fazla normal mi
Sen sen ol sakın üniversitenin yatışına inanma resmen kobay olarak kullanıyorlar insanı. Benim annem son çocuğunu orda doğurdu deneme tahtası yaptılar kadını. Maalesef numunedeki güzel doktorlarda özel hastaneye geçiş yaptı işin çok zor Allah yardımcın olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar