Sorum var Kizlar acil fikir

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 💕MaSaLıM💕 tarafından oluşturulan Kizlar acil fikir başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,018 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar acil fikir
Konbuyu başlatan 💕MaSaLıM💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Sen sen ol sakın üniversitenin yatışına inanma resmen kobay olarak kullanıyorlar insanı. Benim annem son çocuğunu orda doğurdu deneme tahtası yaptılar kadını. Maalesef numunedeki güzel doktorlarda özel hastaneye geçiş yaptı işin çok zor Allah yardımcın olsun
Valla aynı şekilde biz de inanıp yatis i kabul etmedik cnm

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Yeni geldim cnm kafam karıştı ama yatis dedi yatmadjm acilimim yok sancı çıktı bende yatmadım cnm ya iyi mi yaptım bilmiyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gittim cnm çok saçma sonuçlar aldim

Yeni geldim sayılır tatlım iki hastane acili degistim ama olumlu sonuç alamadım yaa

Doğru duzgunce doktor kalmadı ki cnm numuneye gittim balim kendi doktorum yoktu acilde başka doktor da ultrasona bile almadı net bağladı sancim en fazla 25 e çıkıyordu açılım da yok ama beni üniversiteye gönderdi orası da bir ton muayene etti yatis dedi dogum başlangıcı dgl ama yatiralim her ihtimale karşı dedi orası stajyer diye yatmak istemedim açılım da yok ya cnm

Acile gittim de cnm pek muayene olamadim

Sagl tatlım idrar temiz çıktı cnm

Bol bol dua edin cnm ya neyden ne oldu hiç anlamadım sancı nst de 25 çıkıyor en fazla normal mi
İyi yapmışsın gelen giden parmak atıyor diyorlar ya tamda öğle oluyor korkutuyorlar. Sancini evde çek siklasinca git hemen dogurursun inş zorlanmazsinda hem ben ilkinde zorlandım 20 saatte doğum oldu. Şimdi doktor yatış verdiğinde yatmam diyorum. Evde sancimi çekip öyle giderim daha kolay oluyor oyle

Bu sancin açılım yapabilir ileri de dediler 25 sancı ile dogum sancisina gidilir mi ki cnm
Canım birde acilman olsun istiyorsan. Sancın siklasinca ılık duş al pelvis hareketleri yap açılmayı kolaylaştırır.

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
İyi yapmışsın gelen giden parmak atıyor diyorlar ya tamda öğle oluyor korkutuyorlar. Sancini evde çek siklasinca git hemen dogurursun inş zorlanmazsinda hem ben ilkinde zorlandım 20 saatte doğum oldu. Şimdi doktor yatış verdiğinde yatmam diyorum. Evde sancimi çekip öyle giderim daha kolay oluyor oyle

Canım birde acilman olsun istiyorsan. Sancın siklasinca ılık duş al pelvis hareketleri yap açılmayı kolaylaştırır.
Tekler cnm bilgin için fakat bana daha erken ben sancimi durdurmaya çalışıyorum tatlım 28 haftaligiz daha

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Yaaa o zaman hastanede kalsaydın. Serumla sanciyi durduruyorlar
Gece takıp durdurdular cnm araştırma hastanesi olduğu için yatmak istemedim tatlım ya diğer hastanede kabul etmedi haftası küçük diye

Kuzum bol bol yatıp dinleneceksin mecbur kalmadığın sürece ayağa kalkma. İhtimallerle konuşmuşlar doktor gerekli muayeneyi yaptımı sana
Doktor görmedim ki cnm hemşireler stajerler ilgilendi imza atıp cikarttilar

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Gece takıp durdurdular cnm araştırma hastanesi olduğu için yatmak istemedim tatlım ya diğer hastanede kabul etmedi haftası küçük diye

Doktor görmedim ki cnm hemşireler stajerler ilgilendi imza atıp cikarttilar
Medicana ya git derdim ama ordada fiyatlar uçmuş 🤦🏻‍♀️

Tüm sayfalar yüklendi.