Kızlar acil sorum var size

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Ayshe❣️ tarafından oluşturulan Kızlar acil sorum var size başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,233 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar acil sorum var size
Konbuyu başlatan Ayshe❣️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah canım ya bide ben hasta oldum ya üzülüyorum ki benden mi geçti gece baya boğuluyor öksürükten çok üzücü kıyamıyorum ufacık daha keşke onun çektiği herşeyi ben çeksem o hiç cekmese 😟😟🤦
Anlıya biliyorum seni ama. Öyle söyleme işte eksik dilek dileme ne bebegin hasta olsun ne sen ikiniz de hep iyi olun insallah hemen iyileşir benden geçti diye kendini üzme öyle 🤲🤲tm mı. Cnm

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
İnşallah canım ya bide ben hasta oldum ya üzülüyorum ki benden mi geçti gece baya boğuluyor öksürükten çok üzücü kıyamıyorum ufacık daha keşke onun çektiği herşeyi ben çeksem o hiç cekmese 😟😟🤦
Kuzum eşin neden seni korkutuyor bu kadar Allah'ın izniyle birşey olmaz pasaya

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Anlıya biliyorum seni ama. Öyle söyleme işte eksik dilek dileme ne bebegin hasta olsun ne sen ikiniz de hep iyi olun insallah hemen iyileşir benden geçti diye kendini üzme öyle 🤲🤲tm mı. Cnm
🥺 Haklısın ama acayip üzüldüm ben hasta oldum o öksürmeye başladı korumayamadım onu ufacık gözleri öksürünce nasıl sulaniyor birde bana bakıyor sanki yardım et der gibi bir acayip oluyor içim 🤦🤦 İnşallah hemen iyileşir sağolasın canım ❤️❤️💜💙💜 iyiki varsın güzel yorumunla cidden mutlu ettin beni
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynısını birebir yasadim hırilti öksürük çok vardi çocuk doktoruna aile hekimine götürdüm aynı şeyi söylediler fizyolojik serum ile yikadiktan snra pompayla çekiyordum halada öle oldukça temzliom onların burnu çabuk tıkanıyor hemende düzelmez yavaş yavaş ben tam iki paket kullandim baktım yetisemiom normal serum aldim
Eşimde aldı normal serum bide küçük enjeksiyon aldı ama onunla korkuyorum şuan bu Bruno bitene kadar inşallah iyi olur bide o küçük tüpler bir kerede bitmiyor ya sonra kullanılabilir mi yoksa atmalı mıyız?

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
🥺 Haklısın ama acayip üzüldüm ben hasta oldum o öksürmeye başladı korumayamadım onu ufacık gözleri öksürünce nasıl sulaniyor birde bana bakıyor sanki yardım et der gibi bir acayip oluyor içim 🤦🤦 İnşallah hemen iyileşir sağolasın canım ❤️❤️💜💙💜 iyiki varsın güzel yorumunla cidden mutlu ettin beni

Eşimde aldı normal serum bide küçük enjeksiyon aldı ama onunla korkuyorum şuan bu Bruno bitene kadar inşallah iyi olur bide o küçük tüpler bir kerede bitmiyor ya sonra kullanılabilir mi yoksa atmalı mıyız?
Tabiki biz anneyiz her olaya duruma duygusalasiyoruz duygusaliz bu genimizde var bence böyleyiz biz bende oğlum hasta olunca üzülüyorum ama hiç bir anne evladı hasta olsun istemez asla ve asla sen tabiki evladını mis gibi bakıyorsun koruyorsun ediyorsun ama hastalık. Bu çocuklar düşe kalka hasta ola ola buyucek bitanem💞😍🤲kendini asla suçlama Brian önce toparlanır inşallah

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum eşin neden seni korkutuyor bu kadar Allah'ın izniyle birşey olmaz pasaya
Ahh tam felaket senaristi sürekli bebege bir bakışı var sanki bebek baya ağır hasta sonra başka doktora randevu al bu çocuk bronşit mi oldu baya hırıltılı sanki diyor boğulacak bu çocuk diyor deli ediyor beni yarın yine götüreceğiz başka doktora annem kızıyor bir yandan ki bişey olmaz çocuğu doktor doktor gezdirirken hasta edeceniz diye ama eşim anlamıyor ki 🤦🤦

Tabiki biz anneyiz her olaya duruma duygusalasiyoruz duygusaliz bu genimizde var bence böyleyiz biz bende oğlum hasta olunca üzülüyorum ama hiç bir anne evladı hasta olsun istemez asla ve asla sen tabiki evladını mis gibi bakıyorsun koruyorsun ediyorsun ama hastalık. Bu çocuklar düşe kalka hasta ola ola buyucek bitanem💞😍🤲kendini asla suçlama Brian önce toparlanır inşallah
İnşallah yaa hemen büyüse çok korkuyorum ufak diye anlayamıyorum niye böyle bakıyor niye böyle ses çıkardı baya panik atak oldum 😅🤦🤦 Annelik bence en zor şey her yönden zor bakması zor düşünmesi duygusallığı zor 🤗🤗

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Ahh tam felaket senaristi sürekli bebege bir bakışı var sanki bebek baya ağır hasta sonra başka doktora randevu al bu çocuk bronşit mi oldu baya hırıltılı sanki diyor boğulacak bu çocuk diyor deli ediyor beni yarın yine götüreceğiz başka doktora annem kızıyor bir yandan ki bişey olmaz çocuğu doktor doktor gezdirirken hasta edeceniz diye ama eşim anlamıyor ki 🤦🤦
Ya öyle yapmasın seni daha çok korkutuyor 😱 böyle yaparak seni düşünsün ya Allah'ın izniyle küçük paşa iyilecek dualarım siznle bu erkekler hep böyle 😲

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Ya öyle yapmasın seni daha çok korkutuyor 😱 böyle yaparak seni düşünsün ya Allah'ın izniyle küçük paşa iyilecek dualarım siznle bu erkekler hep böyle 😲
Valla öyle korkuyorum diyorum bronşit olursa naparim sonra diyorum bronşit olsa iki doktor anlamaz mi. Ama ister istemez insan düşünüyor acaba bronşit mi oldu diye 🤦 valla erkekler insanın ömrünü yiyor ya 😅😅🤣

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Valla öyle korkuyorum diyorum bronşit olursa naparim sonra diyorum bronşit olsa iki doktor anlamaz mi. Ama ister istemez insan düşünüyor acaba bronşit mi oldu diye 🤦 valla erkekler insanın ömrünü yiyor ya 😅😅🤣
Hemde nasıl Ayşem ya aşkım kötüyü asla düşünme iyi olacak hiç birşey olmaz Allah korusun öyle birşey olsa zaten çıkardı ❤️

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank

İnşallah yaa hemen büyüse çok korkuyorum ufak diye anlayamıyorum niye böyle bakıyor niye böyle ses çıkardı baya panik atak oldum 😅🤦🤦 Annelik bence en zor şey her yönden zor bakması zor düşünmesi duygusallığı zor 🤗🤗
Aynen öyle caninm

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Bir aylık bebeğim öksürüyor sağlık ocağına gittik muayene etti sırtını dinledi boğazına baktı sıkıntı yok burnunu sürekli fizyolojik ile yıka dedi. Dünde çocuk doktoruna gittik o da aynısını dedi muayene sonrası. Fakat burnunu yıkıyorum temizliyorum yinede öksürüyor 🤦 bugün burun aspiratörü alacağım onunla da temizlicem. Böyle bir durum yaşayan var mı? Ve bu normal aspiratör mü daha iyi yoksa filtreli hortumlu olan varya hani anne ağzındaki hortumu çekerek burnundakileri çekilen aspiratör mü daha iyi? Off ne yapacağım bilmiyorum mesela yenidoganların burnu günlük iki üç defa temizlenmeliymiş çünkü en ufak tıkanma bebeklerde büyük sorunmuş çünkü bebekler sadece burnundan nefes alabiliyormuş ağzından nefes almayı bilmiyorlarmış. Bizim bebekte kusma vardı ya burnu o yüzden kirleniyor belkide olabilir mi o yüzden bilmiyorum eşimde yine başka doktora randevu al yarın başka doktora gidelim olmadı özele gidelim bu bebek hasta diyor. iki doktor sadece burnunu temizleyin sürekli diyor başka doktora götüreyim mi sizce
Çok geçmiş olsun canım yaa bence çok endişe etme zamanla geçer inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar