Sorum var Kızlar acil sorum var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayshe❣️ tarafından oluşturulan Kızlar acil sorum var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,110 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar acil sorum var
Konbuyu başlatan Ayshe❣️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra
A

Aysun BOYRAZ

Guest
Ben dün dolmuşa binerken elimde bir poşet vardı önce onu tek elimle kaldırdım dolmuşa koymak için o arada sanki karnımda böyle birşey koptu gibi farklı bir his hissettim yani ağrı değil ama farklı bişey ama sanki kopukluk gibi his neyse o an sadece bir ahh dedim geçti ve eve gelene kadar üç beş hareket etti ama sert değil daha sakin sonra eve geldim ve ilk zamanlarki gibi hafif belli belirsiz bir hareketlenme hissettim bugün hiç hareket hissetmiyorum yok ama öyle sancı ağrı yok sadece karnım sanki biraz ufakmış gibi geldi bana. Yarın acile gideceğim sabah ama aşırı korkuyorum eşime de demedim birşey olmaz di mi? Yani birşey olsa sancı bişey olur diye düşünüyorum ama yanılıyor muyum? Bu ara biraz fazla yordum kendimi yani baya yürüyorum bazı işlerim vardı o yüzden acaba ben çok yorgunum diye bebekte yorulmuş olabilir mi 😟😟🙄 sabah erkenden gideceğim acile
Gittiniz mi doktora bebeğinizi görüp rahat ettiniz inşallah böyle okuyunca benimde aklım kaldı 😊inanıyorum ki herşey yolunda😊🙏

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Gittiniz mi doktora bebeğinizi görüp rahat ettiniz inşallah böyle okuyunca benimde aklım kaldı 😊inanıyorum ki herşey yolunda😊🙏
Tam gidiyordum misafir geldi çıkamadım kaldım evde 🤦🤦 bekliyorum gidince bende hastaneye gidecem 🤷 şanssızlık 🤦 bu arada çok teşekkür ederim 🤗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ne yaptın kuzum gittin mi hastaneye
Gidemedim misafir geldi çay yaptım bekliyorum gidince bende çıkacam şaka gibi tam gitmeye hazırlanırken çıktı geldi 🤦🤦

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Tam gidiyordum misafir geldi çıkamadım kaldım evde 🤦🤦 bekliyorum gidince bende hastaneye gidecem 🤷 şanssızlık 🤦 bu arada çok teşekkür ederim 🤗

Gidemedim misafir geldi çay yaptım bekliyorum gidince bende çıkacam şaka gibi tam gitmeye hazırlanırken çıktı geldi 🤦🤦
Tamma kuzum gidince haber et 😘

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Ne yaptın kuzum gittin mi hastaneye
Bide öksürük var bende boğazlarım sanki ağrıyor gibi yani hafif ağrı var acaba ondan bebek etkilenir mi off 😣 misafir gelecek zamanı buldu diyemedim ki hastaneye gidiyorum 🤦 bid karın ağrısı ayıptır söylemesi ishl var hasta mı oldum bebeğim ondan mı böyle delircem

Tamma kuzum gidince haber et 😘
Tamam canım haber vercem yazcam hemen buraya inşallah güzel haberler vermek nasip olur 🙏🙏

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bide öksürük var bende boğazlarım sanki ağrıyor gibi yani hafif ağrı var acaba ondan bebek etkilenir mi off 😣 misafir gelecek zamanı buldu diyemedim ki hastaneye gidiyorum 🤦 bid karın ağrısı ayıptır söylemesi ishl var hasta mı oldum bebeğim ondan mı böyle delircem

Tamam canım haber vercem yazcam hemen buraya inşallah güzel haberler vermek nasip olur 🙏🙏
Olabilir kuzum benim ballı süt filan iç o iyi gelir. İnşallah kuzum kötü düşünme iyi düşün hep

Tüm sayfalar yüklendi.