KIZLAR ACİL YARDİM ALLAH RIZASI İÇİN

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aleynanur tarafından oluşturulan KIZLAR ACİL YARDİM ALLAH RIZASI İÇİN başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,499 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı KIZLAR ACİL YARDİM ALLAH RIZASI İÇİN
Konbuyu başlatan Aleynanur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aleynanur

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben 15 haftalık gebeyim ama doymuyorum yemek yiyorum aradan sadece 10 dk geciyo yine açım illa elimde bisey olacak ayakta yemem için yoksa şekerim düşüyor ya en çokta sabahları oluyo hem ağız acılığından midem bulandigi için yiyemiyorum sabahları hep safra kusuyorum öğlen ise akşama kadar durmaksızın yemek yiyorum Allah aşkına bisey deyin böyle olan var mı 😐😐😐😐😐
Bende sabah bulantım yok ama öğlenden sonra hiç bişey yiyemiyorum tansiyonum düşüyor elimde kraker le dolasiyorum sürekli iki kraker atiyirum azima elma ayran soda rahatlatıyor aç hissettikce kraker yiyorum sende dene canım sürekli yemek yemek çok kilo aldırıyor ilk oğlumda oyleydim 33 kilo aldım erken dogurmasam 40 kiloyu tamamlardim 😁 bide şekerinde düşüyor olabilir sağlık ocağına söyleyin bı açken bide tokken kan verin isterseniz

Aleynanur

Kayıtlı Üye
rank
Bende sabah bulantım yok ama öğlenden sonra hiç bişey yiyemiyorum tansiyonum düşüyor elimde kraker le dolasiyorum sürekli iki kraker atiyirum azima elma ayran soda rahatlatıyor aç hissettikce kraker yiyorum sende dene canım sürekli yemek yemek çok kilo aldırıyor ilk oğlumda oyleydim 33 kilo aldım erken dogurmasam 40 kiloyu tamamlardim 😁 bide şekerinde düşüyor olabilir sağlık ocağına söyleyin bı açken bide tokken kan verin isterseniz
Evet benim şekerim düşük bana ilk hamile kaldığım zamanlarda söylediler 😔 ama bisi yapmadılar 😕
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bebeğine yarasın 🙏
Ona yariyan yariyo da kimi zMan pijama kafamdan gecmiyo😕😕

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben 15 haftalık gebeyim ama doymuyorum yemek yiyorum aradan sadece 10 dk geciyo yine açım illa elimde bisey olacak ayakta yemem için yoksa şekerim düşüyor ya en çokta sabahları oluyo hem ağız acılığından midem bulandigi için yiyemiyorum sabahları hep safra kusuyorum öğlen ise akşama kadar durmaksızın yemek yiyorum Allah aşkına bisey deyin böyle olan var mı 😐😐😐😐😐

Normal kuzum ama abur cubur yeme hem bunyen alisiri abur cubur yemediğin zamanlarda kan şekerin düşer bir de sınır yapar onun yerine bir avuç ceviz bir adet elma ye bir bardak kefir iç hiç bişey olmaz daha ilerleyen zamanlarda daha da iştahın acilacak

...

Moderator
Mod
rank
Böyle olursa kapıya sığamıyacaz😅😅😅😅😅

2 tabak yiyorum her şeyden ekmek desen bırakamıyorum 😶😶 gece kalkıp buzdolabini karistirmasam olmuyo😕😕
Yemek güzelde.benim hep düşündüğüm.Doğumdan sonra nasıl kilo vercem.Birde süt olsun diye yemek var işin ucunda.😅

İklim

Kayıtlı Üye
rank
bnde 15 haftaligim aynı senin gibiyim 24 saat açım sürekli biseyler yemek istiyorum yediğim zaman çok mutlu oluyorum eşim bana tombiş demeye başladı 😄😄

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben 15 haftalık gebeyim ama doymuyorum yemek yiyorum aradan sadece 10 dk geciyo yine açım illa elimde bisey olacak ayakta yemem için yoksa şekerim düşüyor ya en çokta sabahları oluyo hem ağız acılığından midem bulandigi için yiyemiyorum sabahları hep safra kusuyorum öğlen ise akşama kadar durmaksızın yemek yiyorum Allah aşkına bisey deyin böyle olan var mı 😐😐😐😐

Güzel anılar bunlar hamileliğin tadini çıkarmak lazım 😂
😄😄

Gamze345

Kayıtlı Üye
rank
Bol bol lif oranı yüksek şeyler ye canım bol bol da sıvı tüket

Aleynanur

Kayıtlı Üye
rank
Normal kuzum ama abur cubur yeme hem bunyen alisiri abur cubur yemediğin zamanlarda kan şekerin düşer bir de sınır yapar onun yerine bir avuç ceviz bir adet elma ye bir bardak kefir iç hiç bişey olmaz daha ilerleyen zamanlarda daha da iştahın acilae

Normal kuzum ama abur cubur yeme hem bunyen alisiri abur cubur yemediğin zamanlarda kan şekerin düşer bir de sınır yapar onun yerine bir avuç ceviz bir adet elma ye bir bardak kefir iç hiç bişey olmaz daha ilerleyen zamanlarda daha da iştahın acilacak
Abur cubur değilde çizi ve kraker yiyebiliyorum 😐😐😐

bnde 15 haftaligim aynı senin gibiyim 24 saat açım sürekli biseyler yemek istiyorum yediğim zaman çok mutlu oluyorum eşim bana tombiş demeye başladı 😄😄
Seninkisi gene iyi benimkisi bana panda diyo hele ki pijamaları da giyorum panda kelimesi ağından düşmüyor 😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅

Yemek güzelde.benim hep düşündüğüm.Doğumdan sonra nasıl kilo vercem.Birde süt olsun diye yemek var işin ucunda.😅
Neyse artık bol bol bebekle beraber spor yaparız merhaba ben panda😅😅😅😅😁😁😁😁

Neyse artık bol bol bebekle beraber spor yaparız merhaba ben panda😅😅😅😅😁😁😁😁
Bol bol lif oranı yüksek şeyler ye canım bol bol da sıvı tüket
Evde bazen Süt yarışı oluyo valla 😅😅😅😅😅😅😅

Tüm sayfalar yüklendi.