Kizlar acil yardim lutfenn

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Su. tarafından oluşturulan Kizlar acil yardim lutfenn başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 537 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kizlar acil yardim lutfenn
Konbuyu başlatan Su.
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Su.

Fatoş koç

Kayıtlı Üye
rank
31+2 im.ve iki gundur sag ayagim da sislik var ve cok aciyo.boyle bisey yasayan varmi neden oluyo ve nasil gecer.doktorumla konusacagim ama sizdende fikir istiyorum lutfen
Canım ödemtopluyor şişlik ondan bende var agrılarında artık fazla yük bindigi için vücuda varisler oluşuyor baklarında ağrın da ondan aynı şeyleri bende yaşıyorum

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
31+2 im.ve iki gundur sag ayagim da sislik var ve cok aciyo.boyle bisey yasayan varmi neden oluyo ve nasil gecer.doktorumla konusacagim ama sizdende fikir istiyorum lutfen
Canım ya varisten ya da ödemden kaynaklı şişlik olur. Tuz tüketimine dikkat et çok ayakta kalma ve ayaklarını 30 derece yüksekte tut 20 dk kadar uzan dinlen dikkat edersen biraz rahatlarsın kontrolünde doktorunla mutlaka paylaş ama

Üç prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bacaklarını uzanırken havaya kaldir canım yastık köy yada kanepenin başına doğru uzat bol su iç benim siserdi ben öyle yapardım sabah inerdi

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
Ben 7.aya girdim ayaklarm şmdiden şişmeye başladı malesef doğuma kadad naparım bilmiyorm bide yaz aylarında. Vucut ödem topluyor bol su için bol yürüyün hergün kafein tüketiyosanz azaltın şeker ve tuzdan uzak durun ben böyle yapmaya çalışıyorum başka tavsıye bulamadm. Damarlar genşledği için kan akışından dolayı vucut su toplarmş ayaklar eller falan çok bakındım araştrdm durum bu.

Baverin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Buna benzer birşey yaşadım bende ama sağda değil solda damar tıkanıklığı benimki yürüyünce ayağım yoruluyor belden aşağı doğru vuran bir agriydi şuan kan sulandirici kullanıyorum eğer belirtiler aynıysa işin zorlanmadan önlemini al derim sonra yataklık bile olabilirsin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar