KIZLAR ACİL YARDIMA İHTİYACIM VAR

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ezgi096 tarafından oluşturulan KIZLAR ACİL YARDIMA İHTİYACIM VAR başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 749 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı KIZLAR ACİL YARDIMA İHTİYACIM VAR
Konbuyu başlatan Ezgi096
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan MrymCetinkaya

Ezgi096

Kayıtlı Üye
rank
31+5 haftalığım kızlar 4 gündür aşırı sancı ve terleme yaşıyorum ishal problemim de var mide bulantısından yemek yiyemiyorum bir kilo vermişim üç günde . Doktora gittim çocuk yukarda vs diye geçiştirdi görümcem doğum sancısı olabilir diyor benzer durum yaşayan ya da nasıl geçebilir bilen var mı ne uyku uyuyorum ne birşey terle kalk duş al sancı Çek lavaboya koş dermanım kalmadı artık

Son düzenleme:

Rabiaenes40

Kayıtlı Üye
rank
Soğuk süt iç benimde günüm geldi süt beni rahatlatıyor onun haricinde bilmiyorum benim de ilk olduğu için 🙂

Tuana

Kayıtlı Üye
rank
31+5 haftalığım kızlar 4 gündür aşırı sancı ve terleme yaşıyorum ishal problemim de var mide bulantısından yemek yiyemiyorum bir kilo vermişim üç günde . Doktora gittim çocuk yukarda vs diye geçiştirdi görümcem doğum sancısı olabilir diyor benzer durum yaşayan ya da nasıl geçebilir bilen var mı ne uyku uyuyorum ne birşey terle kalk duş al sancı Çek lavaboya koş derman
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Dogum sancisi degildir cnm 4 gun surmez sen tekrar doktora gorun bence baska bir doktora!

Dogum sancisi degildir cnm 4 gun surmez sen tekrar doktora gorun bence baska bir doktora!

B

BENSU umut

Guest
31+5 haftalığım kızlar 4 gündür aşırı sancı ve terleme yaşıyorum ishal problemim de var mide bulantısından yemek yiyemiyorum bir kilo vermişim üç günde . Doktora gittim çocuk yukarda vs diye geçiştirdi görümcem doğum sancısı olabilir diyor benzer durum yaşayan ya da nasıl geçebilir bilen var mı ne uyku uyuyorum ne birşey terle kalk duş al sancı Çek lavaboya koş dermanım kalmadı artık
merhaba bebek yukarıda ve Rahim ağzı açılmamış sa proplem yok demekki genelge bu dönemlerde yalancı sancılar oluyor o yüzden bir sıkıntı yok bende şu an 35+4 haftaligim 3 gebeligim aynı şeyleri bende yaşadım bir sorun yok yani rahat ol

Nst ye bağlamadı mı doktorunuz acaba

Son düzenleme:

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Canm başka bi doktora görünseydin keşke

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba, kesinlikle başka bir doktora daha gidin. İshal olmanız ve kilo vermeniz normal olmasa gerek. Sıvı kaybınız için desteklemeyi ihmal etmeyin. Çok geçmiş olsun 🙏

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Apandisitinize baktılar mi?

Ezgi096

Kayıtlı Üye
rank
Hayır doktor çocuğa baktı sorun yok gönderdi ama ishal problemim şiddetli devam ediyor ağrılı 4 gündğr

Soğuk süt iç benimde günüm geldi süt beni rahatlatıyor onun haricinde bilmiyorum benim de ilk olduğu için 🙂
İshale süt daha kötü diyorlar 😔

merhaba bebek yukarıda ve Rahim ağzı açılmamış sa proplem yok demekki genelge bu dönemlerde yalancı sancılar oluyor o yüzden bir sıkıntı yok bende şu an 35+4 haftaligim 3 gebeligim aynı şeyleri bende yaşadım bir sorun yok yani rahat ol

Nst ye bağlamadı mı doktorunuz acaba
Hayır 1 hafta önce bağlamıştı normal dedi geçti iki hafta sonra gel dedi midem bulanıyor yemek yiyemediğim için dediğimde ilaç vereyim diyor asıl derdim şiddetli ağrılı ishal 4 günüm zehir oldu

Merhaba, kesinlikle başka bir doktora daha gidin. İshal olmanız ve kilo vermeniz normal olmasa gerek. Sıvı kaybınız için desteklemeyi ihmal etmeyin. Çok geçmiş olsun 🙏
Aynen öyle ayakta duracak halim kalmadı Allah razı olsun sağolun 😔🙏🏻

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank

Ezgi hanım bugün kesinlikle acile gidin kan örneği felan alırlar muhtemelen vücudunuzda enfeksiyon var, apandisit şikayetlerine de benziyor anlattıklarıniz apandisitinize de bakmalarını rica edin ultrason ile. 4 gündür geçmeyen ishal tehlikelidir. Vücudunuz aşırı su kaybediyor bebek de bu durumdan fazlaca etkilenecektir. İmkanınız varsa özel hastaneye gidip muayene olun orada isteklerinizi dikkate alırlar devlet acilinde doktora apandisitime bakar mısınız dersen muhtemelen farklı bir tepkiyle karşılaşabilirsin, kufretmissin gibi kabul de etmeyebilir. Sen muhakkak apandisitime baktır. Benimkini 5 gün sonra özele hidince bir doktor anladı 1 hafta boyunca çektim acile günde 2 kez gitmeme ragmen apandisitimi anlamadılar. En son özel hastanede doktor şüphe edip vakti ve gördü. Şikayetlerim de aynen sizinki gibiydi.

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar