Sorum var Kizlar acil

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Rovşane. tarafından oluşturulan Kizlar acil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 443 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar acil
Konbuyu başlatan Rovşane.
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Rovşane.

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar iyi aksamlar uyuyomusunuz? Biraz kafam karisik. Benm bebegim 8.4 haftalik proqramla.amma bu benim ilk bebeqim yani 2 kes bi kere 12 haftalikken inkisfdan kalma oldu kalbi durdu bir kere 8 haftalik dusuk yaptim bu 3 yil sonra simdidie bu mide bulantim azalib erken diyilmi azalmasi icin doktor konturulum daha var 13 hafta gidiecm. Cok korkuyorum surekli bebeye acaba bisey oldumu die dusunoyrum.normalmi azalmasi bu haftada?

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kizlar iyi aksamlar uyuyomusunuz? Biraz kafam karisik. Benm bebegim 8.4 haftalik proqramla.amma bu benim ilk bebeqim yani 2 kes bi kere 12 haftalikken inkisfdan kalma oldu kalbi durdu bir kere 8 haftalik dusuk yaptim bu 3 yil sonra simdidie bu mide bulantim azalib erken diyilmi azalmasi icin doktor konturulum daha var 13 hafta gidiecm. Cok korkuyorum surekli bebeye acaba bisey oldumu die dusunoyrum.normalmi azalmasi bu haftada?
Öncelikşe hayırlı olsun canım ve diğer bebeklerin için de başın sağolsun. Her zaman aynı olmaz illa o iki gebelik kötü sonuçlando dıye buda öyle olacak diye bir şey uok kötü düşünme herkesin bünyesi bir değil ve gebelikte her gün birbirininü tutmaz bugun çok iyi olursun uarın daha beter olursun. Hem bebege rabbim göstermesin bir şey olur ise, karın ağrısı, kanama, vs gibi şeyler olur endişe etme sen gebeliğin tadını çıkar canım. Emin ol o haftalar da hepimizin aklından bu düşünceler geçiyor ama bebek hareket etmeye başlayınca bu endişen kalmayacak allahın izni ile . Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻

Rovşane.

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikşe hayırlı olsun canım ve diğer bebeklerin için de başın sağolsun. Her zaman aynı olmaz illa o iki gebelik kötü sonuçlando dıye buda öyle olacak diye bir şey uok kötü düşünme herkesin bünyesi bir değil ve gebelikte her gün birbirininü tutmaz bugun çok iyi olursun uarın daha beter olursun. Hem bebege rabbim göstermesin bir şey olur ise, karın ağrısı, kanama, vs gibi şeyler olur endişe etme sen gebeliğin tadını çıkar canım. Emin ol o haftalar da hepimizin aklından bu düşünceler geçiyor ama bebek hareket etmeye başlayınca bu endişen kalmayacak allahın izni ile . Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻
Cok cok saqol ablam Allah senden razi olsun guzelim cok moral verdi kinusman insallah. Her sey yolunda kanama falan yok. Amma obiri bbekde de yokdu die birden gitm usm oyle dedi simdi gobeyden iyne vuruyorum amma nebilim iwde.korkuyorum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Cok cok saqol ablam Allah senden razi olsun guzelim cok moral verdi kinusman insallah. Her sey yolunda kanama falan yok. Amma obiri bbekde de yokdu die birden gitm usm oyle dedi simdi gobeyden iyne vuruyorum amma nebilim iwde.korkuyorum
Korkma canım benim. İçini ferah tut çok kötü hisseder isen randevunu erkenr al canım o göbekten vurduğun iğneyi asla ihmal etmr .

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Yok abla birhun vuram birgun yok oyle. Ihmal etmiyorum. Sadece icimde endiwe iste iyi dusunelim iyi olsun insallah Rabbim her kesin yavrusunu korusun Amin
Amin canım çok normal emin ol her gebe kadın önceden kayıp yaşamasa bile bebeğine bir şey olacak dşye korkuyor canım ama korkma. Aç Kur'an'ı kerim oku böyle düşünce gelince aklına.

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Hayırlı olsun canım rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah kötü düşünme önceki gebeliklerinde olan olumsuzluklar şimdi de olucak diye bişey yok iyi düşün iyi olsun🥰

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Aynen katılıyorum. Gebelikte hormonların dengesizliğinden gün günü tutmuyor malesef

Tüm sayfalar yüklendi.