Kızlar acil

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde B..... tarafından oluşturulan Kızlar acil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 268 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Kızlar acil
Konbuyu başlatan B.....
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İkraNur'annesi💕💕

Yiğit Efe'm

Kayıtlı Üye
rank
8 aylık bebeğim böyle bazen ellerini yumruk yapıp kendini sıkıyor niye oluyor sizce kızlar korkuyorum da açıkçası
Bişeylere heyecan yapıyordur bir durum karşısında şaşırıyordur tepkisini de öyle gösteriyordur benim oğlum da öyle yapıyor örneğin yemek verirken çok heyecan yapıyor ve hemen kendini sıkıyor ellerini yumruk yapıyor tepkisini de öyle gösteriyor vücut heyecana nasıl tepki vereceğini bilemiyor o da o yolu seçiyor bide şu da olabilir bazen üşüttüğünde sancı tutar onun için de kendini sıkabilir bak elleri yüzü ensesi soğuksa bi kaç kat giydir sıcak tut geçer

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
8 aylık bebeğim böyle bazen ellerini yumruk yapıp kendini sıkıyor niye oluyor sizce kızlar korkuyorum da açıkçası
Tepkisini öyle veriyordur canım benim oğlumda ilk zamanlar heyecanını öyle dile getirridi şuan daha farklı şekillerde dile getiriyor kokrma

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar