Kızlar acil

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Heyecanlı anne tarafından oluşturulan Kızlar acil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 809 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar acil
Konbuyu başlatan Heyecanlı anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselaras

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Kız eşimde çok mu umurunda sanki çocuğu, okula bırakmaya gitti annem yolda kadın Erzuruma kavuşmak üzere kaç saat yoldan geliyor biz daha uzundereden çıkmadık
Arıyorum açmıyor arabaya benzin alıp arabayı yıkatıyordur kesin sanki düğüne gidiyoruz 1 saat 15 dk da yol çekiyor o kadın terminallerde rezil, olacak ya valla strese girdim iyice ya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gözün Aydın kuzum bak annen de geliyo biraz rahatla sakinleş İnşAllah doktordan da hayırlı haberler alırsın
İnşallah bebeğim ama bu adam beni sinir hastası etti gelecek aşağı valiz çantalar puset bilmem ne hep indirecek daha araba acele mi Allah aşkına

Kaderkader

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar şimdi sezeryanlıyım ya ilk gebelikten ben birazdan hastahaneye gidecem de. Nst de sancı çıksın çıkmasın alttan açılma var mı diye bakıyorlar mı ben hiç yaşamadım bakıyorlar sa nasıl
Normal doğum olmadığı için bakmazlar alttan sezeryan olduğu için gerek yok hiç korkma baksalar bile hissetmiyorsun zaten

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Arıyorum açmıyor arabaya benzin alıp arabayı yıkatıyordur kesin sanki düğüne gidiyoruz 1 saat 15 dk da yol çekiyor o kadın terminallerde rezil, olacak ya valla strese girdim iyice ya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşallah bebeğim ama bu adam beni sinir hastası etti gelecek aşağı valiz çantalar puset bilmem ne hep indirecek daha araba acele mi Allah aşkına
Sakin ol cnm sıkıntı stres yaparak kendine bebeğine zarar veriyorsun onlarda hep var benimkide hep ağırdır basit bi yürüyüşe bile giderken ben beklerim senelerdir hiç onun beklediğini bilmem

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar