Kızlar acil

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Heyecanlı anne tarafından oluşturulan Kızlar acil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 792 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar acil
Konbuyu başlatan Heyecanlı anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselaras

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar şimdi sezeryanlıyım ya ilk gebelikten ben birazdan hastahaneye gidecem de. Nst de sancı çıksın çıkmasın alttan açılma var mı diye bakıyorlar mı ben hiç yaşamadım bakıyorlar sa nasıl

Eymenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
1. Sezeryanımda Nst bağlandım sadece alttan hiç muayene olmadım normal de alttan bakıyorlar diye biliyorum

4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Kayıtlı Üye
rank
Hepimizin ortak derdi herhalde bu çatı muanesi allah yardımcımız olsun vallahi ben sırf bu yuzden suyum gelmeden gitmiyorum ama 2.oglu da oda çözüm olmadı yapmışlardı bunda 3.sezeryanim ol ucak yaptırmak istemiyorum diye solucem bakalım yirtabilcemmi

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar şimdi sezeryanlıyım ya ilk gebelikten ben birazdan hastahaneye gidecem de. Nst de sancı çıksın çıkmasın alttan açılma var mı diye bakıyorlar mı ben hiç yaşamadım bakıyorlar sa nasıl
Kuzum geçen bi arkadaş gitmişti oda sezeryan olacaktı ona rağmen bakmışlar sancın var açılman da biraz olsun ki öyle alalım demişlerdi sen yine de hazırlıklı ol normalde bakılmaması lazım ama belli olmaz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hepimizin ortak derdi herhalde bu çatı muanesi allah yardımcımız olsun vallahi ben sırf bu yuzden suyum gelmeden gitmiyorum ama 2.oglu da oda çözüm olmadı yapmışlardı bunda 3.sezeryanim ol ucak yaptırmak istemiyorum diye solucem bakalım yirtabilcemmi
Sus sus bende yarın gidicem o derde 😂😂😂her zaman koşa koşa bebeğimi görmeye giden ben bu hafta gitmemek için resmen bahane arıyorum

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Benim ilkte nst sancı yüksek çıkınca çatı muayenesi yapıldı canım hani son bir umut belki normal diye ama ikincide yapmazlar sanırım

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum geçen bi arkadaş gitmişti oda sezeryan olacaktı ona rağmen bakmışlar sancın var açılman da biraz olsun ki öyle alalım demişlerdi sen yine de hazırlıklı ol normalde bakılmaması lazım ama belli olmaz

Sus sus bende yarın gidicem o derde 😂😂😂her zaman koşa koşa bebeğimi görmeye giden ben bu hafta gitmemek için resmen bahane arıyorum
Kuzum valla özelde olacağım için yapmazlar diyorum ama ne bileyim zaten hazırlıklı gidiyorum ama işte 🙄🙄🙄

Benim ilkte nst sancı yüksek çıkınca çatı muayenesi yapıldı canım hani son bir umut belki normal diye ama ikincide yapmazlar sanırım
Valla kuzum açılma da olsa sezeryan olacak çıkışı yok yani ben başta dedim zaten hocam normal istemiyorum ilkimde sezeryan diye geçen haftada epidural yapacaz dedi zaten korkular sarmaya başladı

4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Kayıtlı Üye
rank

Yemin ederim geriyolar insanı eşime soyluyom sen bağır ben dalarim içeri istemediğin bireyi sana zorla yapamazlar diyor 😂😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar