Kizlar acildeyim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Belinayin❤️ Annesi tarafından oluşturulan Kizlar acildeyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,747 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Kizlar acildeyim
Konbuyu başlatan Belinayin❤️ Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Husnıyeeee

Tuuu

Kayıtlı Üye
rank
8+5 hamileyim yarım sat oldu kanamam var nolur bebeğime bişey olmasın duva edin benim için 😥
Insallah bebegin esi asagida falan oldugu icin onemsiz ciddi sorun yaratmiycak sebepler dolayisiyladir kanamaniz :( ne kadar yogun? Gunde ped degistirme gereksinimi duyuyor musunuz? Cok gecmis olsun , insallah hayirli haberlerini aliriz..

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Insallah bebegin esi asagida falan oldugu icin onemsiz ciddi sorun yaratmiycak sebepler dolayisiyladir kanamaniz :( ne kadar yogun? Gunde ped degistirme gereksinimi duyuyor musunuz? Cok gecmis olsun , insallah hayirli haberlerini aliriz..
İnşallah canm yok şuanda kesildi nblm çok korktum biraz karnımda AGİRİM var kan aldılar sonuçlarını bekliyoruz inşallah kötü bişey yoktur

Tuuu

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah canm yok şuanda kesildi nblm çok korktum biraz karnımda AGİRİM var kan aldılar sonuçlarını bekliyoruz inşallah kötü bişey yoktur
Kullandigim igneler demissin, neden igne kullaniyorsun? Hormonlarla ilgili falansa igne hormonlar sebep olabiliyor bazen ortada bir sebep yokken.. doktorundan mutlaka aciklama yapmasini iste ve ne yapman gerektigini oneride tavsiyede bulunsun sana..

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kullandigim igneler demissin, neden igne kullaniyorsun? Hormonlarla ilgili falansa igne hormonlar sebep olabiliyor bazen ortada bir sebep yokken.. doktorundan mutlaka aciklama yapmasini iste ve ne yapman gerektigini oneride tavsiyede bulunsun sana..
Oksapar kullanyorum cnm her gün göbekten
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Birşey olmaz inşallah canım rabbim sana bağışlasın
İnşallah canm

Tuuu

Kayıtlı Üye
rank
Oksapar kullanyorum cnm her gün göbekten
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşallah canm
Oksapar emziren annelere bile kullanilmasi tavsiye edilmeyen bir ilac, alternatifi yokmuymusda bu kadar riskli bir ilac yazmis.. kan sivilastirici diyebiliriz.. eger boyle birseye ihtiyaciniz varsa ilacin dokundugunu mutlaka dile getirin yazan doktorunuza.. hatta size tavsiyem doktorunuzu degistirmeniz.. tabi ki en dogru karari kendiniz icin siz verebilirsiniz.. cok gecmis olsun

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Birşey olmaz inşallah canım rabbim sana bağışlasın
İnşallah canm
Oksapar emziren annelere bile kullanilmasi tavsiye edilmeyen bir ilac, alternatifi yokmuymusda bu kadar riskli bir ilac yazmis.. kan sivilastirici diyebiliriz.. eger boyle birseye ihtiyaciniz varsa ilacin dokundugunu mutlaka dile getirin yazan doktorunuza.. hatta size tavsiyem doktorunuzu degistirmeniz.. tabi ki en dogru karari kendiniz icin siz verebilirsiniz.. cok gecmis olsun
Bizim burda en iyi Dr ru diyebilirim canm benim ilk gebeliğim 31 haftalikti aniden kalbi durdu o yüzden oksapar kullanyorum bebeğim kordondan beslenmemis canm

Tuuu

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah canm

Bizim burda en iyi Dr ru diyebilirim canm benim ilk gebeliğim 31 haftalikti aniden kalbi durdu o yüzden oksapar kullanyorum bebeğim kordondan beslenmemis canm
Anladim, peki o halde doktorunuzla yasamis oldugunuz olumsuz semptomlari muhakkak paylasin o halde..daha dogru bir yonlendirme yapacagina inaniyorum.. simdi nasilsiniz hersey yolunda mi?

Tüm sayfalar yüklendi.