Kızlar adete 4 gün var ergen gebelik testi yaptım positiv çıktı ikinci silik cikti

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demet tarafından oluşturulan Kızlar adete 4 gün var ergen gebelik testi yaptım positiv çıktı ikinci silik cikti başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,092 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar adete 4 gün var ergen gebelik testi yaptım positiv çıktı ikinci silik cikti
Konbuyu başlatan Demet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kızlar ergen gebelik testi yaptım da yeni dayanamadım iki çizgi çıktı bir çizgi silik biraz baya görünüyor ama acaba doğrumu dur güvenim mi
Kuzum yarın yine yap eminim varsa yarın bugüne göre daha belirgin olacaktır ve kesin sonuç için kan ver derim hem net sonucu alırsın hakkında hayırlısı olsun

Anne Adayı

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ergen gebelik testi yaptım da yeni dayanamadım iki çizgi çıktı bir çizgi silik biraz baya görünüyor ama acaba doğrumu dur güvenim mi
Canım ben ilk bebeqimde iki defa yaptım iki defa da silikti kan testi yaptım doqruydu hamileydim.. Şuan ikinciye qebeyim ama hemen çizqi netleşti zaten kan testinde de beta hcg değeri çok yüksekti.. en qüwenilirkan testi ama büyük ihtimalle qebesin

Demet

Kayıtlı Üye
rank
Erken gelebilik testi kesin sonuç veriyor canım. Ama İçinin rahat etmesini istiyorsan kan tahlili yaptır kesin sonuç alırsın.
Sagol canim adetim. Hala gelmedi çok test yaptım. Hepsi positiv cuma kan. Vericem hamileyim. Ama
Erken gelebilik testi kesin sonuç veriyor canım. Ama İçinin rahat etmesini istiyorsan kan tahlili yaptır kesin sonuç alırsın.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim gebeligim reglme 6 gün.kala ckmsti hayrli olsn cann kan testi ver yükselmeyi takip et
Cuma kan vericem çok test yaptım. Hepsinde çıktı hamileyim sagol canim

Benim gebeligim reglme 6 gün.kala ckmsti hayrli olsn cann kan testi ver yükselmeyi takip et

Canım ben ilk bebeqimde iki defa yaptım iki defa da silikti kan testi yaptım doqruydu hamileydim.. Şuan ikinciye qebeyim ama hemen çizqi netleşti zaten kan testinde de beta hcg değeri çok yüksekti.. en qüwenilirkan testi ama büyük ihtimalle qebesin
Sagol canim evet. Gebeyim cuma kan vericem

Kuzum yarın yine yap eminim varsa yarın bugüne göre daha belirgin olacaktır ve kesin sonuç için kan ver derim hem net sonucu alırsın hakkında hayırlısı olsun
Çok yaptım hepsinde çıktı cuma kan vericem inşallah hamileyim sagol csnimmm

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Sagol canim adetim. Hala gelmedi çok test yaptım. Hepsi positiv cuma kan. Vericem hamileyim. Ama

Çok yaptım hepsinde çıktı cuma kan vericem inşallah hamileyim sagol csnimmm
Hadi gözün aydın kuzum cuma günü de hayırlı haberlerini bekliyoruz 🤲🏻❤️

Tüm sayfalar yüklendi.