Sorum var Kızlar adettt

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Belirsizz123 tarafından oluşturulan Kızlar adettt başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 210 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar adettt
Konbuyu başlatan Belirsizz123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Doğa'm 💜

Belirsizz123

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar benim adetim düzensiz oluyor ama 2 aydır aynı tarihte oluyordum bu ay 5 gün gecikti test yaptım çıkmadı eşim içime de boşalmıuor zaten ayıptır söylemesi neden adet olmuyorum acaba karnım falan da ağrıyor ama olmuyorum kızımda hamileyken 1 gün tek geciktim test yaptım pozitifti hamile değilim bence ama neden olmuyorum adet🙁 korkuyorum gebe kalırım diye

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar benim adetim düzensiz oluyor ama 2 aydır aynı tarihte oluyordum bu ay 5 gün gecikti test yaptım çıkmadı eşim içime de boşalmıuor zaten ayıptır söylemesi neden adet olmuyorum acaba karnım falan da ağrıyor ama olmuyorum kızımda hamileyken 1 gün tek geciktim test yaptım pozitifti hamile değilim bence ama neden olmuyorum adet🙁 korkuyorum gebe kalırım diye
Emin olmak için kan testi yaptır ilaç filan kullandıysan gecikme olabilir veya hava değişiminden de olur

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Ne zaman doğum ettin canım benim kız 7 aylık oldu geçen doktora sordum hiç adet olmadım dedim olsan da düzensiz olur 2 seneye anca toparlanırsın normaldir demişti

Tüm sayfalar yüklendi.