Kızlar afedersiniz .

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gizem sonmez tarafından oluşturulan Kızlar afedersiniz . başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 722 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar afedersiniz .
Konbuyu başlatan Gizem sonmez
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sinoplu

Gizem sonmez

Kayıtlı Üye
rank
Afedersiniz özel bi soru ama alt bölgemin hafif icinde fındık kadar kırmızı et parçası var yuvarlak bugün farkettim 33.haftadayim böyle bişey çıkan oldumu o bolgesinin biraz içinde.

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Afedersiniz özel bi soru ama alt bölgemin hafif icinde fındık kadar kırmızı et parçası var yuvarlak bugün farkettim 33.haftadayim böyle bişey çıkan oldumu o bolgesinin biraz içinde.
Evet canım benimde o haftada öyle olmuştu korkmuştum hatta bebeğin kafası zannettim bir an😂😂😂😂

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
İlk qebeliqmde de oldu ikincide de ikincisi çıktı kuşum. Rahim buyudukce iç diller dışarı çıkıyor bidahada qitmiyor 🤦‍♀️ ben 4 ay önce doqum yaptım doqum masamda kestiler kuşum 2sinide. Kurtuldum çok şükür. Çok kötü we iqrec bi durum du benm için. Ebeler saolsunlar ben demeden keselimmi dediler

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
İlk qebeliqmde de oldu ikincide de ikincisi çıktı kuşum. Rahim buyudukce iç diller dışarı çıkıyor bidahada qitmiyor 🤦‍♀️ ben 4 ay önce doqum yaptım doqum masamda kestiler kuşum 2sinide. Kurtuldum çok şükür. Çok kötü we iqrec bi durum du benm için. Ebeler saolsunlar ben demeden keselimmi dediler
Ay agri veriyormi kesdikleri zaman?

Gizem sonmez

Kayıtlı Üye
rank
Valla bi tuaf oldum elime gelince dedim çocuğun bi yerimi 😬 doktora gidim diyorum yarin bisey yaparlarmiki
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet canım benimde o haftada öyle olmuştu korkmuştum hatta bebeğin kafası zannettim bir an😂😂😂😂
Doktora gittinmi ne dediler 😬😀

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Valla bi tuaf oldum elime gelince dedim çocuğun bi yerimi 😬 doktora gidim diyorum yarin bisey yaparlarmiki
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doktora gittinmi ne dediler 😬😀
Ben qitmstim doqmdan snra oqlumdayken. Ne bekliyorsun burdan koca bebek çıktı demsti. Yapabileceqm bisey yok şuan demsti. Kızımda doqumda ebeler kesti

Tüm sayfalar yüklendi.