Sorum var Kizlar ağrım var cok fazla

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde kullaniciiii066 tarafından oluşturulan Kizlar ağrım var cok fazla başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,128 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar ağrım var cok fazla
Konbuyu başlatan kullaniciiii066
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan kullaniciiii066

kullaniciiii066

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar merhaba 9+5 gunlik hamileyim bugün sabah 12 den şuan saat 22.55 hala ağrım vat karın kismim ağrıyor bobreklerime vuruyor bide sanki rahimde sızı gibi agri hissediyorum bide mide bulantısı yapıyor feci şekilde saha yataktan kalkamadim dün biraz strese girmiştim sonra uyudum uyandım felan ağrım başladı hic geçmedi hastanede kan idrar çok bekliyorum o ağrıyla oturacak yer bulamıyorum sizce ne olabilir

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Şimdi eşim özele götürecek aradık randevu aldık maddi durumum çok çok iyi olsa gerçekten herseyimi özelde yaptırırım devletler ilgilenmiyor
Nasılsın peki canım doktorun ne diyor . Her doktor bir olmuyor ya bizim burada doktorlar devlet olmasına rağmen aşırı ilgililer

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar merhaba 9+5 gunlik hamileyim bugün sabah 12 den şuan saat 22.55 hala ağrım vat karın kismim ağrıyor bobreklerime vuruyor bide sanki rahimde sızı gibi agri hissediyorum bide mide bulantısı yapıyor feci şekilde saha yataktan kalkamadim dün biraz strese girmiştim sonra uyudum uyandım felan ağrım başladı hic geçmedi hastanede kan idrar çok bekliyorum o ağrıyla oturacak yer bulamıyorum sizce ne olabilir
Rabbim şifa versin canım soğuk almış olabilirsin geçen ben de düştüm yatağa daha yeni yeni toparlıyorum kendine dikkat et acil e git serom felan takarlar seni rahatlatır biraz

kullaniciiii066

Kayıtlı Üye
rank
Offf kahretsin bu devletteki doktorları bende ilk başta devlete gidiyordum doktor hiç ilgilenmiyor saçma sapan vitaminler yazdı 5. Ay itibari ile özele gectim umarım ciddi bir durumunuz yoktur lütfen yazin burda durumunuzu çok çok geçmiş olsun🥹
Şükür bebegim çok iyiymiş benim çok su icmemi söyledi ama ben özele gittim dün baktım devletten fayda yok acillerde e benim randevum da gelmedi bende özele gittim mide bulantisina ilaç yazdırdım 2 adet serum yedim hani dün serum un etkisiyle biraz iyiydim ama bugün yine Bi şiddetli baş ağrısı var kafamı kaldıramıyorum hic böyle olmamıştı büyük ihtimalle çocuktan dolayi benim enerjimi alıyor kizlar hicbisey yapasım yok öyle bitkinim ki üzerimde ağırlık çökmüş gibi kolumu kipirdatasim yok

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Şükür bebegim çok iyiymiş benim çok su icmemi söyledi ama ben özele gittim dün baktım devletten fayda yok acillerde e benim randevum da gelmedi bende özele gittim mide bulantisina ilaç yazdırdım 2 adet serum yedim hani dün serum un etkisiyle biraz iyiydim ama bugün yine Bi şiddetli baş ağrısı var kafamı kaldıramıyorum hic böyle olmamıştı büyük ihtimalle çocuktan dolayi benim enerjimi alıyor kizlar hicbisey yapasım yok öyle bitkinim ki üzerimde ağırlık çökmüş gibi kolumu kipirdatasim yok
Şükür canım baş ağrısı çok normal evde limonlu su tüket canım o çok iyi geliyor baş ağrısına

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Şimdi nasılsın canım Ağrı hala devam ediyor mu

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
2 gün oldu özelde verdim ama hicbisey demiyorlar normal diyorlar nPcami şaşırdım o kasintiya mi yanayım yoksa ağrıma mi o kokuya mi bilmiyorum
Canım test sonucunu yani e nabızdan sonucu atsana buraya. En azından değer ne kadar bakalım . Bazı doktorlar önemsemiyor

kullaniciiii066

Kayıtlı Üye
rank
Canım test sonucunu yani e nabızdan sonucu atsana buraya. En azından değer ne kadar bakalım . Bazı doktorlar önemsemiyor
Özel oldugu için sadece ektedir yazuyir bende göremedim şimdi hastaneden yazıyorum yatisimi yaptılar alttan muane yaptılar şu rahmin dışa çekme aleti ile baktılar sonra yatis dediler enfeksiyon varmış şu kaşıntı bari gitseydi ya

Tüm sayfalar yüklendi.