Sorum var Kizlar ağrım var cok fazla

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde kullaniciiii066 tarafından oluşturulan Kizlar ağrım var cok fazla başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,119 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar ağrım var cok fazla
Konbuyu başlatan kullaniciiii066
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan kullaniciiii066

kullaniciiii066

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar merhaba 9+5 gunlik hamileyim bugün sabah 12 den şuan saat 22.55 hala ağrım vat karın kismim ağrıyor bobreklerime vuruyor bide sanki rahimde sızı gibi agri hissediyorum bide mide bulantısı yapıyor feci şekilde saha yataktan kalkamadim dün biraz strese girmiştim sonra uyudum uyandım felan ağrım başladı hic geçmedi hastanede kan idrar çok bekliyorum o ağrıyla oturacak yer bulamıyorum sizce ne olabilir

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlısı olsun içime Bi doğum korkusu büründü ama ya nasıl atlatcam bilmiyorum beni muane ederken doğum hane de ettiler ve o kadar ürkütücü Bi yer ki bian çok korkayım
Sorma benimde doğum yaklaştıkça bende çok korkmaya başladım ama ... Bebeklerimizi sağ salim kucağımıza alicaz inşallah kimsenin doğum hikayesini dinleme ben hiç dinlemiyorum o anda nasıl gelişicekse öyle olucak zaten Allah'ın izniyle

kullaniciiii066

Kayıtlı Üye
rank
Sorma benimde doğum yaklaştıkça bende çok korkmaya başladım ama ... Bebeklerimizi sağ salim kucağımıza alicaz inşallah kimsenin doğum hikayesini dinleme ben hiç dinlemiyorum o anda nasıl gelişicekse öyle olucak zaten Allah'ın izniyle
İnşallah Rabbım hepimizi kolay dogumlardan geçirsin aklıma bu doğum geldikçe ilgimi başka şeylere veriyorum diyorum ki o kadar açık ameliyat olanlar car vurulanlar var is kazası olanlar var atlatırım felan diyorum ama inşallah gerçekten atlatırım yoksa bu korkuyla gidemicem 😁

Tüm sayfalar yüklendi.