Kızlar ağrım var??

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merve_berkk tarafından oluşturulan Kızlar ağrım var?? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,357 kez görüntülenmiş, 45 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar ağrım var??
Konbuyu başlatan Merve_berkk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Hatice❤️Ayşe Selen

Kayıtlı Üye
rank
Anlık bir sancı girişimi oluyor yoksa böyle arada vuran bir sancı mi Allah'ım bu annelik ne zor iş ya endişeleniyoruz telaş ediyoruz mutlu oluyoruz ruh hali kalmıyor yeminle çok geçmiş olsun inşallah sıkıntısız geçer ağrıların canım

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Anlık bir sancı girişimi oluyor yoksa böyle arada vuran bir sancı mi Allah'ım bu annelik ne zor iş ya endişeleniyoruz telaş ediyoruz mutlu oluyoruz ruh hali kalmıyor yeminle çok geçmiş olsun inşallah sıkıntısız geçer ağrıların canım
Çok sağol canım amin inşallah sağ tarafta komple sürekli bi sancı ağrı var ara ara geçiyor 2 3 dk sonra yine başlıyor normalde uzanınca geçerdi geçmedi de bu sefer. Öyle valla gebelikte daha bi telaşlı oluyor insan iyi mi değil mi bilmeyince

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sağ kasığımdan acayip bi ağrı girdi normalde yürürken veya hareket halindeyken oluyordu ama bu sefer oturduğum halde başladı ve sağ tarafım komple ağrıyor belim bacağım kasığım sadece sağ tarafta ama neden olmuş olabilir bi fikri olan var mı çok kötüyüm? Bu arada 28 haftadayız daha
Canım kaçıncı hamileliğin bilmiyorum ama benim 3 hamileliğim HEP öyle ağrılarla geçti.

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Eşimde yok yine çocukları yalnız bırakıp gidemem de devam eder veya artarsa mecbur bi şekilde gideceğim artık canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Adet dönemim falan da değil, ani bi harekette yapmadım anlamadım neden oldu
En kötü ambulans çağır canım yine onlar götürür seni çocuklara da yakında kimsen yokmu bırakabilecek

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
En kötü ambulans çağır canım yine onlar götürür seni çocuklara da yakında kimsen yokmu bırakabilecek
Azaldı gibi biraz ağrım canım yakında kimse yok tekte bırakamam onları evde yine artarsa bi şekilde annemlere gider bırakırım yada annem gelir duruma göre bakacağım artık
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım 3.ler bambaşka diğerlerinde ağrı nedir bilmezdim ama sonuncuda hergün biryerim ağrıyordu.
Benimde öyle bu sefer canım ya öncekilerde olmayınca insan korkuyor da doğsa artık da rahat etsem diye bakıyorum valla

Anneadayı

Kayıtlı Üye
rank
Benimde ağrılarım genelde hep sağ tarafımda bazen canımı vereceğim sanıyorum Bi kaç gün çekiyorum geçiyor

Tüm sayfalar yüklendi.