Kızlar aklım karıştı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yeşim kuzey tarafından oluşturulan Kızlar aklım karıştı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,070 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar aklım karıştı
Konbuyu başlatan Yeşim kuzey
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Defne

Omerin annesi

Kayıtlı Üye
rank

Nisa21

Kayıtlı Üye
rank
Yüklü canim bende oradan takip ediyorum Dr ye de söyledim adet tarihimi ama 23 agustosa gün verdi sezeryan için ultrasonda.daha.mi.farkli.gisteriyor aklım ondan karışıyor zaten bana dediği 38.hafta sezeryan
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yüklü canim bende oradan takip ediyorum Dr ye de söyledim adet tarihimi ama 23 agustosa gün verdi sezeryan için ultrasonda.daha.mi.farkli.gisteriyor aklım ondan karışıyor zaten bana dediği 38.hafta sezeryan olabilirsin dedi
Ben geçen kontrole gittiğimde 34+1 dedi doktor bana ama uygulamada 33+2 görünüyodu. Benimde son adet tarihim 13 Aralık ama nasıl oluyor bende anlamadım

Yüklü canim bende oradan takip ediyorum Dr ye de söyledim adet tarihimi ama 23 agustosa gün verdi sezeryan için ultrasonda.daha.mi.farkli.gisteriyor aklım ondan karışıyor zaten bana dediği 38.hafta sezeryan olabilirsin dedi
Ben geçen kontrole gittiğimde 34+1 dedi doktor bana ama uygulamada 33+2 görünüyodu. Benimde son adet tarihim 13 Aralık ama nasıl oluyor bende anlamadım
Bana da 38 de alıyoruz dedi 1 eylüle denk geliyor benim

Defne

Kayıtlı Üye
rank

Bana da 38 de alıyoruz dedi 1 eylüle denk geliyor benim
Canim demekki adetinden 1 hafta once dollenmis

Tüm sayfalar yüklendi.