Sorum var Kızlar akşama yemek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡ tarafından oluşturulan Kızlar akşama yemek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,297 kez görüntülenmiş, 55 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar akşama yemek
Konbuyu başlatan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra
Ne hikmetse yemeklerinde güzel oluyor o kadar istemeyen sevmeyerek yapmama rağmen genede güzel oluyor kötü olsa eşim sen ne biçim yemek yapiyosun dese git kendin yap yada hizmetçi tut diyecem oda olmuyor 🤣🤣🤣🤣
Benimki tam tersi canım çok seçici 😔yok salça çok yok yağ çok bende git anan yapsın diyorum😂😂

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar akşama ne yemek yapmayı düşünüyorsunuz belki bana da fikir olur hergun ne yapacağımı sasiriyorum ya 😂 keşke birileri bizim yerimjze yemeği yapsa
Bugün yemeğim var dün fırına sebzeli kıyma atmıştım çorba da var yanına pilav salata tamam işte. 😂

Patates, patlıcan, biber kızarttım domatesli kıymalı sos yaptım üzerine dökeceğim. Yanına mısırlı pirinç pilavı, cacık
Afiyet olsun canım 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bugün yemeğim var dün fırına sebzeli kıyma atmıştım çorba da var yanına pilav salata tamam işte. 😂
Ben az yapıyorum yemeği canım diğer güne kalınca yemiyor 😂😂ben de karnıyarık pilav yoğurt çorbası mi yapsam acaba

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Afiyet olsun canım 🥰

Ben az yapıyorum yemeği canım diğer güne kalınca yemiyor 😂😂ben de karnıyarık pilav yoğurt çorbası mi yapsam acaba
Teşekkür ederim bitanem 😘

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Afiyet olsun canım 🥰

Güzel menü canım 🥰 bende taze yemeyi severim eşim aramıyor da bazen iki günlük yapıyorum yorgunsam😂

Badegül

Kayıtlı Üye
rank
Afiyet olsun canım 🥰

Bende de var aynı menü 😁

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Bende de aynı canım ya hergun evleri silip süpürmek zoruna gitmiyor ama yemek düşüncesi bile kafamı ağrıtıyor ne pişirsem diye
Kesinlikle kuzum🙄

tesekur edirim canim
Rica ederim kuzum

tesekur edirim canim
Rica ederim kuzum
Benimki tam tersi canım çok seçici 😔yok salça çok yok yağ çok bende git anan yapsın diyorum😂😂
Amaaa keşke benimkide öle dese de gorse bir gününü birdaha yemek yapiyormuyum🤣🤣🤣

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar