Kızlar Allah Rızası İçin Dua Edin😭😭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde sümeyra.gkck21❤️😍 tarafından oluşturulan Kızlar Allah Rızası İçin Dua Edin😭😭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,065 kez görüntülenmiş, 103 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Kızlar Allah Rızası İçin Dua Edin😭😭
Konbuyu başlatan sümeyra.gkck21❤️😍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Bende çok kız istedim mariyam tabi saglikli olsunda kızları çok seviyorum kardeşimin kızı 9 aylık opmelre doyamıyorum 🤗🤗
Çok tatlı değiller mi sence Allah'ım gözümün önüne kız bebekler geliyor sürekli deliriyorum sanırım 😂😂 tam ısırmalik lar böyle internetten elbise toka falan bakıyorum onları alıp Ali'ye giydiresim geliyor o derece kız bebek hastasıyım 😂😂 oh mis bu sefer benim yerimede öp bolca böyle bide ısır 😘😘😘😬😬😬🤤🤤 Allah'ım bağışlasın kuzum 🤲 ♥️
Aynen canım bencede hayırlı olan neyseo olsun hakkımızda
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kız çocuğu farklı ya☺️❤️❤️
Amin kuzum aynn öyle hayırlısı inşallah 🤲

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Çok tatlı değiller mi sence Allah'ım gözümün önüne kız bebekler geliyor sürekli deliriyorum sanırım 😂😂 tam ısırmalik lar böyle internetten elbise toka falan bakıyorum onları alıp Ali'ye giydiresim geliyor o derece kız bebek hastasıyım 😂😂 oh mis bu sefer benim yerimede öp bolca böyle bide ısır 😘😘😘😬😬😬🤤🤤 Allah'ım bağışlasın kuzum 🤲 ♥️
Amin kuzum aynn öyle hayırlısı inşallah 🤲
Allah razı olsun birtanem ise sarı isirinca ağlamıyor yanaklar kırmızı kırmızı oluyor 🤗🤗🤗😍🥰🥰🥰

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Bende öyle hissediyorum Allah'ım sağlıkla inşallah nasip eder 🥰🥰 maviş maviş yine gözleri olur 🥰
Aynn hadi inşallah annesine çeker 🤭 biliyormusun Hülyam erkek çocuklar evet babayı çok severler ama anneciler hep biz eşlerimize ana kuzusu diyorduk ta haksız da sayılmazlar bütün erkekler analarına düşkünler 😂😂 bizimkiler de öyle

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Aynn hadi inşallah annesine çeker 🤭 biliyormusun Hülyam erkek çocuklar evet babayı çok severler ama anneciler hep biz eşlerimize ana kuzusu diyorduk ta haksız da sayılmazlar bütün erkekler analarına düşkünler 😂😂 bizimkiler de öyle
Ya gercetenmi kuzum kocalrimiza ana kuzusu diyoruz ogluslarim bana düşkün olurmu acaba gelinlerde bize diyecek mariyam😂😂😂😂

sümeyra.gkck21❤️😍

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Tüm sayfalar yüklendi.