Kızlar Allah Rızası İçin Dua Edin😭😭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış tarafından oluşturulan Kızlar Allah Rızası İçin Dua Edin😭😭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,245 kez görüntülenmiş, 103 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Kızlar Allah Rızası İçin Dua Edin😭😭
Konbuyu başlatan Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Ah kuzum Allah büyük inşallah içim gitti yeminle 😞 ne kadar konuşmasan da candır abla , bilirim o acıyı 🥺😞Allah'ım şafi ismi hürmetine şifalarini versin kuzum 🤲 Allah'ım sen tüm hastalara merhamet et şifa ver Rabbim, eşide dilerim Allah'tan tez zamanda kavuşur eşine yavrularına 🤲😞

İlk hamileliğim

Kayıtlı Üye
rank
Şuan o kadar ağlıyorum ki nefesim kesiliyor kalbimel sıkışıyor hani sizlerde bilen biliyor ailemin hiçbir ile konuşmuyorum sadece kız kardesimle konuşuyorum bana mesaj attı şimdi en büyük ablam 2 çocuğu var eşi cezaevinde biri 7 biri bir yaşında kanser teşhisi konulmus o kadar üzüldüm ki ablama çok kırgınım ama yinede iki evladı var çok küçük ne olur dua edin yalvarıyorum size 😭😭😭😭😭😭🥺🥺🥺🥺🙏🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sabahtan beri emar cihazın içindeymiş bekliyoruz diyor babam diğer ablamda yanındaymis hastanede
Rabbim Şafi ismiyle şifa versin 🤲

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Rabbim Şafi ismiyle şifa versin 🤲
Allah razı olsun 🙏🤲🌹

Ah kuzum Allah büyük inşallah içim gitti yeminle 😞 ne kadar konuşmasan da candır abla , bilirim o acıyı 🥺😞Allah'ım şafi ismi hürmetine şifalarini versin kuzum 🤲 Allah'ım sen tüm hastalara merhamet et şifa ver Rabbim, eşide dilerim Allah'tan tez zamanda kavuşur eşine yavrularına 🤲😞
Canım benim mariyamm Allah razı olsun bitanem senden ❣️❣️❣️❣️

Amin sağol canım

Seçimden önce yasa var diye biliyorum kuzum inşallah eniştenide etkiler

Ben şikayeti geç çektiğim için geç kaldım ceza kesinleşmiş
Vardır her serde bir hayır canım doğum ypapana kadar çıkarmı peki esin

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Allah razı olsun 🙏🤲🌹

Canım benim mariyamm Allah razı olsun bitanem senden ❣️❣️❣️❣️

Vardır her serde bir hayır canım doğum ypapana kadar çıkarmı peki esin
Senden de canım benim ❤️ üzülme Rabbimin planları vardır ve asla bilinmez , sen içini ferah tut Allah'tan ümit kesilmez nice hastalar gördük kuzum Allah beterin beterini vermesin

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Amin birtanem 🙏 sen nasılsın hastaneye gittinmi
🤲❤️ İyiyim kuzum şükürler olsun hamilelik işte çektiriyor tabiki ama iyiyiz 😂🤲 geçen gün gittim canım şükür herşey yolunda kalp atışını duydum o zmn 7+5 haftalık ti şuan dokuza yakın yada dokuz sanırım çünkü gideli on gün filan oldu

🤲❤️ İyiyim kuzum şükürler olsun hamilelik işte çektiriyor tabiki ama iyiyiz 😂🤲 geçen gün gittim canım şükür herşey yolunda kalp atışını duydum o zmn 7+5 haftalık ti şuan dokuza yakın yada dokuz sanırım çünkü gideli on gün filan oldu
Sen nasılsın iyimisin Kuzum, senin hamileliğin nasıl gidiyor

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank

Sen nasılsın iyimisin Kuzum, senin hamileliğin nasıl gidiyor
Oyyy rebbii yerim ben senii benimde idare valla iyiyim birgün çok enerjigim bazen çok halsizim şuan 12 haftanın içindeyim

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Oyyy rebbii yerim ben senii benimde idare valla iyiyim birgün çok enerjigim bazen çok halsizim şuan 12 haftanın içindeyim
Aynı ben kuzum bazen full enerji kalkıp hemen evi temizliyorum çünkü biliyorum giderse enerjim bir daha kolay kolay gelmez bende fırsat bu fırsat diyip kalkışıyorum temizliğe bazen işin ortasında bitiyor enerjim 😂😂 oy maşallah kuzum iki hafta sonra cinsiyeti öğrenir siniz inşallah 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar