Kızlar Allah Rızası İçin Dua Edin😭😭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış tarafından oluşturulan Kızlar Allah Rızası İçin Dua Edin😭😭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,246 kez görüntülenmiş, 103 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Kızlar Allah Rızası İçin Dua Edin😭😭
Konbuyu başlatan Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
Bni
Şuan o kadar ağlıyorum ki nefesim kesiliyor kalbimel sıkışıyor hani sizlerde bilen biliyor ailemin hiçbir ile konuşmuyorum sadece kız kardesimle konuşuyorum bana mesaj attı şimdi en büyük ablam 2 çocuğu var eşi cezaevinde biri 7 biri bir yaşında kanser teşhisi konulmus o kadar üzüldüm ki ablama çok kırgınım ama yinede iki evladı var çok küçük ne olur dua edin yalvarıyorum size 😭😭😭😭😭😭🥺🥺🥺🥺🙏🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sabahtan beri emar cihazın içindeymiş bekliyoruz diyor babam diğer ablamda yanındaymis hastanBnimde
Benimde eşimcezaevinde benimde bı kızım var ve hamileyim tek başıma bakıyorum ailemden uzakta çok zor çok üzüldüm rabbim şifa versin 😰😰😰

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
Ay canım ya 🙄🙄neden cezaevinde peki sen tek nasıl baş ediyosun ya çok üzüldüm
Lohusa döneminde eşimle tartismistik çok kötü ben lohusa zamanında eşime çok sarardım adam benden çok çekti yani neyse sonra ablamın gazıyla polis çağırdım ilk defa o kadar kavgamiza rağmen o gün ilk defa polis geldi evimize şikayetçi olup ailemin yanına döndüm sonra barıştık ama şikayeti geri çekmeyince kamuya dönüştü kesinleşmiş 6 ay verildi şuan ben evimde kızımla ablam ailesiyle :)

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Lohusa döneminde eşimle tartismistik çok kötü ben lohusa zamanında eşime çok sarardım adam benden çok çekti yani neyse sonra ablamın gazıyla polis çağırdım ilk defa o kadar kavgamiza rağmen o gün ilk defa polis geldi evimize şikayetçi olup ailemin yanına döndüm sonra barıştık ama şikayeti geri çekmeyince kamuya dönüştü kesinleşmiş 6 ay verildi şuan ben evimde kızımla ablam ailesiyle :)
Canım ya 🙄🙄 buna daha çok üzüldüm eşin de inşallah pişman olmuştur inşallah bı daha yaşanmaz canım Allah kimsenin yuvasına huzursuzluk vermesin inşallah 🤲

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Bni

Benimde eşimcezaevinde benimde bı kızım var ve hamileyim tek başıma bakıyorum ailemden uzakta çok zor çok üzüldüm rabbim şifa versin 😰😰😰
Yaa kıyamam sana 😔🤲 inşallah tez vakitte eşinle kavuşursunuz

Yaa üzücü bir durum seninki neden geri çekmediniz.sikayeti bende aynı durumu yaşadım şikayet ettim sonra barıştık evine geri dönünce gidip geri aldım şikayeti uzaklaştırma da almıştım

Beyza🌸🌸

Kayıtlı Üye
rank
Şuan o kadar ağlıyorum ki nefesim kesiliyor kalbimel sıkışıyor hani sizlerde bilen biliyor ailemin hiçbir ile konuşmuyorum sadece kız kardesimle konuşuyorum bana mesaj attı şimdi en büyük ablam 2 çocuğu var eşi cezaevinde biri 7 biri bir yaşında kanser teşhisi konulmus o kadar üzüldüm ki ablama çok kırgınım ama yinede iki evladı var çok küçük ne olur dua edin yalvarıyorum size 😭😭😭😭😭😭🥺🥺🥺🥺🙏🙏

Sabahtan beri emar cihazın içindeymiş bekliyoruz diyor babam diğer ablamda yanındaymis hastanede
Allah acil şifalar versin inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar