Kızlar anne bebek çantası

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sıbelmamı tarafından oluşturulan Kızlar anne bebek çantası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 935 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar anne bebek çantası
Konbuyu başlatan Sıbelmamı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heyecanlı anne

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Annişler dün görümcem aradı bimde anne bebek çantası almiş bana içinde 2 paket yenidogan bez 1 paket bebe temizleme pamugu 1 adet bebek kulak çubugu 1 paket bebek sabunu 1 adet şampuan var siz hiç gördünüzmü çantayı kızlar kalitelimi yoksa yedek alummı

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Cnm görümcem demedi ama resim baktım kalıteli gibi gözüküyor internetten bak bi sende biberon yerleri var
He kuzum baktım da neyse birazdan eşim gelsin de alsın beni bi bakayım hele valla internette fiyatlar çok uçuk ben beğendim tane 230 lira eşimde al diyor ama o, kadar da vermek istemiyorum ikinci çocuk Allah nasip ederse son çocuk diyorum sonra ne yapacam ben o çantayı

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Annişler dün görümcem aradı bimde anne bebek çantası almiş bana içinde 2 paket yenidogan bez 1 paket bebe temizleme pamugu 1 adet bebek kulak çubugu 1 paket bebek sabunu 1 adet şampuan var siz hiç gördünüzmü çantayı kızlar kalitelimi yoksa yedek alummı
ben dun gittim yok bitmiş dediler
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

ben dun gittim yok bitmiş dediler
olsaydi alacaktim bende

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar