Kızlar aşırı agrı ve kahverengiye yakın leke

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ömer Talha’nın annnesi 😍 tarafından oluşturulan Kızlar aşırı agrı ve kahverengiye yakın leke başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,108 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar aşırı agrı ve kahverengiye yakın leke
Konbuyu başlatan Ömer Talha’nın annnesi 😍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yıldız hande
Herkesinki aynı olmuyor canım ablamda ağrılı olmuştu çok şükür yeğenim 4 yaşına girdi sorunsuz atlatmıştık inşallah sağlıkla gelsin bebişler
İnsallah canım korkuyorum suan da bile cpk açık kahverengi geliyor yerleşme kanaması sanırım

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 24. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık mısır büyüklüğünde.
Bu andan, bebeğinizin beklenen doğum tarihine kadar olan sürede bebeğinizin ayakları yaklaşık iki kat artarak 45 mm den 83 mm ye çıkacaktır. Bazı anneler doğum öncesi prova niteliğindeki Braxton Hicks kasılmaları (doğum öncesi kasılmaları) yaşayabilirler. Daha önce gebe kalmış kadınlarda daha erken başlar ve daha şiddetli olur. Gebelik sırasındaki baş dönmelerine karşı yan tarafınıza yatmanız size faydalı olacaktır.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 32 cm ağırlıgı 640 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Hanife Şeyan

Kayıtlı Üye
rank
Canim şuan nasılsın leke tekrarladı mi korkutmak istemem ama benim bundan önceki kahve leke geldi bekledim akşama doğru biranda kanamayla düştü yani gitsen iyi olur sen sekreterin ne dediğini boşver kırmızıya dönerse zaten çok riskli ondan sonra yapılacak ne kaliyo ki saçmalık
Valla ben 16 haftalık hamileyim ben yaklaşık 6 unsur görüyorum kahverengi leke değil bildiğin adet olmuşum gibi baya baya kanama gibi ama sadece tek fark kahverengi. Defalarca gittim ama normal dedi bazı kadınlarda olur dedi bebek sağlıklı deyip yolladı eve

Gözbebeğim

Kayıtlı Üye
rank
Canim şuan nasılsın leke tekrarladı mi korkutmak istemem ama benim bundan önceki kahve leke geldi bekledim akşama doğru biranda kanamayla düştü yani gitsen iyi olur sen sekreterin ne dediğini boşver kırmızıya dönerse zaten çok riskli ondan sonra yapılacak ne kaliyo ki saçmalık
Haklisin benimde öyle kahverrengi mi sari gibi geldi gece bir baktım kanamam geldi direk bence tedbirini al eczaneden progesteron al evde bulunsun yazık o bebeğe de

Valla ben 16 haftalık hamileyim ben yaklaşık 6 unsur görüyorum kahverengi leke değil bildiğin adet olmuşum gibi baya baya kanama gibi ama sadece tek fark kahverengi. Defalarca gittim ama normal dedi bazı kadınlarda olur dedi bebek sağlıklı deyip yolladı eve
Cok sukur canım senin adına sevindim

Bu andan, bebeğinizin beklenen doğum tarihine kadar olan sürede bebeğinizin ayakları yaklaşık iki kat artarak 45 mm den 83 mm ye çıkacaktır. Bazı anneler doğum öncesi prova niteliğindeki Braxton Hicks kasılmaları (doğum öncesi kasılmaları) yaşayabilirler. Daha önce gebe kalmış kadınlarda daha erken başlar ve daha şiddetli olur. Gebelik sırasındaki baş dönmelerine karşı yan tarafınıza yatmanız size faydalı olacaktır.

MeliSila

Kayıtlı Üye
rank
Suan bende 5+4 hamileyim . Bugün de benden pembesi kanama geldi . Ağrım da var yok değil .doktorumu aradım . Bana dediği şey şu, yerleşme kanaması . Hafif ağrı sızı olması normal . Yerleşme kanamasi zaten genellikle kahverengi ve pembemsi olurmuş . Önemli olan kanamanın veyatta akıntının adet dönemindeki gibi çok gelmemesiymis. Şayet kanama vsr çok olursa ve ağrın dayanilmicak gibiyse hemen doktora git

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Suan bende 5+4 hamileyim . Bugün de benden pembesi kanama geldi . Ağrım da var yok değil .doktorumu aradım . Bana dediği şey şu, yerleşme kanaması . Hafif ağrı sızı olması normal . Yerleşme kanamasi zaten genellikle kahverengi ve pembemsi olurmuş . Önemli olan kanamanın veyatta akıntının adet dönemindeki gibi çok gelmemesiymis. Şayet kanama vsr çok olursa ve ağrın dayanilmicak gibiyse hemen doktora git
bence doktordan doktora fark ediyor bu kanama benim doktorum da kanamanın rengi azı fazlası olmaz az kan gelse bile gel neden kaynaklı olduğuna bakalım dedi önemli konular pembe kahverengi diye ayırt etmiyoruz dedi bilmiyorum ondan ne zaman kanamam ola giderim şükür kaç haftadır yok

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Benim adet günüme 2 3 hafta varken yerleşme lekesi geldi demekki herkesin farklı sonra doktor leke falan gelir kan gelirse gel dedi çok şükür bişey gelmiyor

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar adet agrısı dan daha ağır bir agrı var birde kahverengiye yakın leke acaba ne bu biraz korktum ya

Gebelik haftası5+2
Kesinlikle doktora git benim tavsiyem çünkü aynılarını bende yaşadım önemsemedim ama daha kötü oldu. Herkeste aynı olacak diye bir kaide yok ama sen yinede git önlemini al için rahat etsin. Belki yerleşme kanamasıdır ki zaten yerleşme kanaması da damla damla adet gibi olmuyor

Kesinlikle doktora git benim tavsiyem çünkü aynılarını bende yaşadım önemsemedim ama daha kötü oldu. Herkeste aynı olacak diye bir kaide yok ama sen yinede git önlemini al için rahat etsin. Belki yerleşme kanamasıdır ki zaten yerleşme kanaması da damla damla adet gibi olmuyor
Canım cok sağol Allah razı olsun bugün dr gittim kese de bebek de cok sukur yerinde iyi

Tüm sayfalar yüklendi.