Kızlar aylık iğne ile korunan varmı aranızda güvenilir mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Bahar T tarafından oluşturulan Kızlar aylık iğne ile korunan varmı aranızda güvenilir mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,320 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Kızlar aylık iğne ile korunan varmı aranızda güvenilir mi
Konbuyu başlatan Bahar T
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bahar T

Beren'im💕

Kayıtlı Üye
rank
Canım 3 aylık iğne düzensizlik yapar 1 aylık da ayni şekilde yapar fakat emzirme döneminde kullanımı önerilmez doğum kontrol hapları içinde geçerli yani eşinin korunması daha iyi olur

Bahar T

Kayıtlı Üye
rank
Canım 3 aylık iğne düzensizlik yapar 1 aylık da ayni şekilde yapar fakat emzirme döneminde kullanımı önerilmez doğum kontrol hapları içinde geçerli yani eşinin korunması daha iyi olur
6 aya kadar süte gecmeyen hap var cerazette ondan kullandım emmeyi bıraktı kızım şuanda hap kullanıyorum ama her gün hap içmek sorun birde çok sinir yapıyor bende o yüzden iğne iyi şekilde koruyacağını bilsem yaptıracağım

Beren'im💕

Kayıtlı Üye
rank
6 aya kadar süte gecmeyen hap var cerazette ondan kullandım emmeyi bıraktı kızım şuanda hap kullanıyorum ama her gün hap içmek sorun birde çok sinir yapıyor bende o yüzden iğne iyi şekilde koruyacağını bilsem yaptıracağım
Ne kadar geçmiyor desekte illaki geçiyordur bebeğin emmiyorsa iğne yaptırabilirsn koruma sağlar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar