Sorum var Kizlar bakabilirsiniz?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gözbebeğim tarafından oluşturulan Kizlar bakabilirsiniz? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 245 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar bakabilirsiniz?
Konbuyu başlatan Gözbebeğim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gözbebeğim

Gözbebeğim

Kayıtlı Üye
rank
Ben uyuyorsun Sabah uykum çok oluyor sabahları rüya gördüm sonra aşiri bir kasik ağrim oldu uyandım çok korktum baktım kanamam hiçbirseyim yok ama aniden gelen şiddetli kasık ağrısı neydi bişey var mı yok doktora gerek var mı sizce haftaya çarşamba randevum var bilemedim ama sizce ne yapayım bide 6 haftalık oldumm

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Ben uyuyorsun Sabah uykum çok oluyor sabahları rüya gördüm sonra aşiri bir kasik ağrim oldu uyandım çok korktum baktım kanamam hiçbirseyim yok ama aniden gelen şiddetli kasık ağrısı neydi bişey var mı yok doktora gerek var mı sizce haftaya çarşamba randevum var bilemedim ama sizce ne yapayım bide 6 haftalık oldumm
Bu haftalarda kaşık agrilarinin olması çok normal canım lakin ağrıların şiddetli ve geçmiyorsa aynı zamanda kanama lekelenme eşlik ediyorsa zaman kaybetmeden doktorunuza bildiriniz ama dediğim gibi bu haftalarda ağrılar çok normal bebek anne rahmine yerleşme haftası buda kasıklarda ağrı meydana gelebilir

Gözbebeğim

Kayıtlı Üye
rank
Bu haftalarda kaşık agrilarinin olması çok normal canım lakin ağrıların şiddetli ve geçmiyorsa aynı zamanda kanama lekelenme eşlik ediyorsa zaman kaybetmeden doktorunuza bildiriniz ama dediğim gibi bu haftalarda ağrılar çok normal bebek anne rahmine yerleşme haftası buda kasıklarda ağrı meydana gelebilir
İnş ondandır canım yerleşmedendir 😍🙏

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Çok normal canım ben ilk gebeliğimde değil ama bu gebeliğimde hamile oldupumu bilmeden önce bel ve sırt ağrısından ölüyorsum sonra bir kan verdim ki 6 haftlık gebeyim ağrılar normal ama dinlenince geçiyorsa korkma geçmiyorsa doktoruna görün

Gözbebeğim

Kayıtlı Üye
rank
Çok normal canım ben ilk gebeliğimde değil ama bu gebeliğimde hamile oldupumu bilmeden önce bel ve sırt ağrısından ölüyorsum sonra bir kan verdim ki 6 haftlık gebeyim ağrılar normal ama dinlenince geçiyorsa korkma geçmiyorsa doktoruna görün
Benimde bu gebelikte bel ağrisi çok çekiyorum ama uykuda biran çok sancı kasik olunca korktum gene olursa gidecem bebeğe bişey olmasında

Tüm sayfalar yüklendi.