Kizlar bakar mısınız yine rahatsız ediyorum k.b

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Melikee tarafından oluşturulan Kizlar bakar mısınız yine rahatsız ediyorum k.b başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,214 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Kizlar bakar mısınız yine rahatsız ediyorum k.b
Konbuyu başlatan Melikee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Melikee

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Olur canım bir kere olmuş geneolur
Amin ecmain canim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla bizde öyle olmadı canım ben her gün yapıyordum evlendikten iki hafta sonra hamile kaldım
Teşekkür ederim Rabbim hepinizden razı olsun beni her zaman yönlendiriyorsunuz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum bu önümüzdeki bikacgun yumurtlama gunlerinde olduğun için bikacgun boyunca ilişki olsun
Teşekkür ederim Rabbim hepinizden razı olsun beni her zaman yönlendiriyorsunuz

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Bu konuları konuşmak hiç hoşuma gitmiyor .şimdiden özür diliyorum hepinizden.cocuk istiyorum ve sormak zorunda kalıyorum.Bugün ovulasyon testim dunkune göre baya koyu çıktı.ama biz dün ilişki yaptik ama ben hemen kalktım.bugun de ilişki yapmam gerekiyor mu yoksa yarın mi yapmalıyım
Bugünlerde sık korunmasız ilişki yaşa canım sperm kalitesi filan düşmez rabbim gönlüne göre versin inşallah

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Bu konuları konuşmak hiç hoşuma gitmiyor .şimdiden özür diliyorum hepinizden.cocuk istiyorum ve sormak zorunda kalıyorum.Bugün ovulasyon testim dunkune göre baya koyu çıktı.ama biz dün ilişki yaptik ama ben hemen kalktım.bugun de ilişki yapmam gerekiyor mu yoksa yarın mi yapmalıyım
Cnm adet olana dek 2 günde bı ilişkiye gir.. ve yemenize icmenize dikkat edin sağlıklı beslenin pekmez ceviz et süt ürünleri yeşillik önemli sperm kalitesi için .. rabbim gönlüne göre versin 🤲🏻

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Cnm adet olana dek 2 günde bı ilişkiye gir.. ve yemenize icmenize dikkat edin sağlıklı beslenin pekmez ceviz et süt ürünleri yeşillik önemli sperm kalitesi için .. rabbim gönlüne göre versin 🤲🏻

Amin ecmain

Tüm sayfalar yüklendi.