Sorum var Kızlar bakar mısınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde tatlı telaşım kızım tarafından oluşturulan Kızlar bakar mısınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 188 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar bakar mısınız
Konbuyu başlatan tatlı telaşım kızım
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Anneler ilk bebeğim çok tecrübem yok bebeğimin gazını sırtına pat pat yaparak çıkarıyorum doğumdan sonra hemşire öyle yap dedi şimdi sorum ben öyle yapınca bebeğim gazını çıkarıyor ya da geğiriyor bir defada olsa gaz çıkarsa yeterli mi nasıl oluyor bu tam detaylı anlatacak biri var mı şimdiden teşekkür ederim

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Anneler ilk bebeğim çok tecrübem yok bebeğimin gazını sırtına pat pat yaparak çıkarıyorum doğumdan sonra hemşire öyle yap dedi şimdi sorum ben öyle yapınca bebeğim gazını çıkarıyor ya da geğiriyor bir defada olsa gaz çıkarsa yeterli mi nasıl oluyor bu tam detaylı anlatacak biri var mı şimdiden teşekkür ederim
Canım bebeğini besledikten sonra en az 15-20 dk dik tutman lazım kusma vs. olmasın diye bu süre zarfında da baş kısmı omuzundan hafif yukarı olacak sekilde belinden yukarı sırtını sıvazla hafif pat pat diye de yapabilirsin geğirir gaz çıkmış olur dik tuttuğun 20-30 dk içinde bitmiş olur sonra yatırırsın

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Canım bebeğini besledikten sonra en az 15-20 dk dik tutman lazım kusma vs. olmasın diye bu süre zarfında da baş kısmı omuzundan hafif yukarı olacak sekilde belinden yukarı sırtını sıvazla hafif pat pat diye de yapabilirsin geğirir gaz çıkmış olur dik tuttuğun 20-30 dk içinde bitmiş olur sonra yatırırsın
Katılıyorum her emzirmeden sonra gazını öyle çıkart bir kere çıkardığını duyduğun an gerş yatırabilirsin canım diğer emzirmeye kadar geğirme sıkıntısı olmaz arasa da karın masajı yap ki alttan da iyi çıkarsın gazını ❤️

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Sağol canım 🌷
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Katılıyorum her emzirmeden sonra gazını öyle çıkart bir kere çıkardığını duyduğun an gerş yatırabilirsin canım diğer emzirmeye kadar geğirme sıkıntısı olmaz arasa da karın masajı yap ki alttan da iyi çıkarsın gazını ❤️
Teşekkür ederim canım 🌺

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Bebeğin gazını çıkarmak için midesinin alt kısmından yukarı doğru hafifçe ovuştur gaza çıkış yönü verir kuzum bebeği kucağına alıp kolları ve başı senin omuzlarınızdan hafifçe aşağı sarkacak şekilde yerleştirip sırtına masaj yaparak da gazını çıkarabilirsin

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Bu işlemi gündüz yapıyorum da gece çok uykulu oluyorum emzirdigim gibi besige koyuyorum canım🤔 gaz birikiyomudur acaba Sabaha kadar 🥺

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar