Sorum var Kızlar bakar mısınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde tatlı telaşım kızım tarafından oluşturulan Kızlar bakar mısınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 714 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar bakar mısınız
Konbuyu başlatan tatlı telaşım kızım
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Rukiye27

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğim üç aylık son günlerde zayıfladı kucağıma alınca çok hafif geliyor aç kalmak sütün kalitesini etkiler mi sütümü kalitelilestiren gıdalar mı yiyeyim yoksa mamaya mı başlayayim akşamları uykuya geçişte biraz zorlanıyoruz ama uyudu mu rahat uyur mama mı alayım göğsümü de sert çekiyor arada dişi mi çıkıyor da zayıfladı acaba kusura bakmayın çok karışık sordum canım çok sıkkın bunlara bebeğime kötülük ediyorum galiba mamaya başlamayarak😭
Bence buraya değil de ebeye bi danışırsan daha iyi olur geçmiş kilolalarına göre uygun diyeti verirler gerekirse sana gerekirse bebeğine.çünkü ailesel etkenler siz mesela minyon musunuz yoksa uzun musunuz, erken mi doğdu geç mi doğdu, geçmiş falan hep farkediyordur. Ebeniz en iyisini bilir.

Damla ipek

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğim üç aylık son günlerde zayıfladı kucağıma alınca çok hafif geliyor aç kalmak sütün kalitesini etkiler mi sütümü kalitelilestiren gıdalar mı yiyeyim yoksa mamaya mı başlayayim akşamları uykuya geçişte biraz zorlanıyoruz ama uyudu mu rahat uyur mama mı alayım göğsümü de sert çekiyor arada dişi mi çıkıyor da zayıfladı acaba kusura bakmayın çok karışık sordum canım çok sıkkın bunlara bebeğime kötülük ediyorum galiba mamaya başlamayarak😭
2700 doğdu 0cak 15
2600 e düştü 5 gün sonra
3400 şubat 16
4600 mart 29
5900 Nisan 18
Canım bak buda bnm oğlumun kilo takibi yapıyorum ben ve anne sütünden başka birsey vermedim doktorda çok güzel dedi sanırım hemen hemen aynı aylardalar önce sağlık ocağına git kilosuna baktir ona göre mamaya başlarsın 🙂

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
2700 doğdu 0cak 15
2600 e düştü 5 gün sonra
3400 şubat 16
4600 mart 29
5900 Nisan 18
Canım bak buda bnm oğlumun kilo takibi yapıyorum ben ve anne sütünden başka birsey vermedim doktorda çok güzel dedi sanırım hemen hemen aynı aylardalar önce sağlık ocağına git kilosuna baktir ona göre mamaya başlarsın 🙂
Canım bana da en son 18 nisanda 5900 dedi baktığımda zayıf geliyor gözüme son günlerde. Bilmiyorum kafam allak bullak

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar