Sorum var Kızlar bakar mısınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde tatlı telaşım kızım tarafından oluşturulan Kızlar bakar mısınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 726 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar bakar mısınız
Konbuyu başlatan tatlı telaşım kızım
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Rukiye27

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğim üç aylık son günlerde zayıfladı kucağıma alınca çok hafif geliyor aç kalmak sütün kalitesini etkiler mi sütümü kalitelilestiren gıdalar mı yiyeyim yoksa mamaya mı başlayayim akşamları uykuya geçişte biraz zorlanıyoruz ama uyudu mu rahat uyur mama mı alayım göğsümü de sert çekiyor arada dişi mi çıkıyor da zayıfladı acaba kusura bakmayın çok karışık sordum canım çok sıkkın bunlara bebeğime kötülük ediyorum galiba mamaya başlamayarak😭
Canım sıkma cnn sen sağlık ocağına kontrol e gittiğinde zaten sana gerekeni söylerler cnm mamaya erken verme sen bolca yemek ye boğazına bak çocuklar arada öyle olur böyle böyle büyüyor lar cnm doktor ve hemşire sini dinle sen ♥️♥️

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Canım sıkma cnn sen sağlık ocağına kontrol e gittiğinde zaten sana gerekeni söylerler cnm mamaya erken verme sen bolca yemek ye boğazına bak çocuklar arada öyle olur böyle böyle büyüyor lar cnm doktor ve hemşire sini dinle sen ♥️♥️
Allah razı olsun canım süt pompası alayım diyorum aç kalmasın diye iştahlı biriyim de sağolsun eşim bir şeyi eksik etmez mutfakta

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Allah razı olsun canım süt pompası alayım diyorum aç kalmasın diye iştahlı biriyim de sağolsun eşim bir şeyi eksik etmez mutfakta
Al canım ona güzel eğlenceli şeyler yapabilirsin oyun oynatarak yedire bilirsin cnm çizgi flim felan dikkatini çekmeye çalış şimdiki çocuklar zor büyüyor 🥰🤷benim oğlum önce kilolu idi şimdi bakıyorum baya zayıflamış ama yemesi için herşeyi yapıyorum mama sandalyesi ne oturtup duvara LED yaptım onu seviyor onun sayesinde biraz düzeldi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar