Sorum var Kızlar bakar mısınız?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mariya🌼 tarafından oluşturulan Kızlar bakar mısınız? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 861 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar bakar mısınız?
Konbuyu başlatan Mariya🌼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Merhaba kızlar
Ben bişey sormak istiyorum, ayak ağrısı neden olur üç gündür ayağımda uyuşma ve titreme var ayağımı uzatsam dahi kemiklerine kadar ağrıyor, kürtaj oldum lohusa sayılır acaba dinlenmediğim için yada ne bilim başka bir nedenden dolayı olmuş olabilir mi yardımcı olur musunuz 🙏

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar
Ben bişey sormak istiyorum, ayak ağrısı neden olur üç gündür ayağımda uyuşma ve titreme var ayağımı uzatsam dahi kemiklerine kadar ağrıyor, kürtaj oldum lohusa sayılır acaba dinlenmediğim için yada ne bilim başka bir nedenden dolayı olmuş olabilir mi yardımcı olur musunuz 🙏
Emineye sor sen benim bilgim yok

Ayşe2727

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar
Daha yeni kürtaj olmuş sun normal dir bol bol dinlen zaman gitkiçe kendiliğinden gider cnm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Merhaba kızlar
Bu aralar kendine dikkat et cnm halya lohusa sayılırsın erkenden kalmaktan dolayı olabilirsin

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Emineye sor sen benim bilgim yok
Tamm sağol canım, görünce cevap verir
Daha yeni kürtaj olmuş sun normal dir bol bol dinlen zaman gitkiçe kendiliğinden gider cnm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bu aralar kendine dikkat et cnm halya lohusa sayılırsın erkenden kalmaktan dolayı olabilirsin
Teşekkür ederim canım, iki yaşında oğlum var koşuşturuyor peşinden o yüzden sadece fırsat buldukça dinlemeye çalışıyorum

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba kızlar
Ayağında ödem varmı canım gebelde doğumdan sonra ödemi atana kadar ayaklarda ellerde şişme titreme uyuşma görülür ödemi atana kadar da devam edebilir endişe etme başka bir sorun yoktur bol bol dinlen sıvı tüket tuzu da azalt geçer inşallah

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Ayağında ödem varmı canım gebelde doğumdan sonra ödemi atana kadar ayaklarda ellerde şişme titreme uyuşma görülür ödemi atana kadar da devam edebilir endişe etme başka bir sorun yoktur bol bol dinlen sıvı tüket tuzu da azalt geçer inşallah
Yok canım ama bacağımda nedeni bilmediğim morluklar oluşuyor ödem öyle bişey mi acaba ondan mı oluyor , yarın doktora gidecem ona da sorayım, annem şekerin mi yüksek acaba ayağında yanma oluyor dedi bende şaşırdım tuza falan dikkat ediyorum canım

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Yok canım ama bacağımda nedeni bilmediğim morluklar oluşuyor ödem öyle bişey mi acaba ondan mı oluyor , yarın doktora gidecem ona da sorayım, annem şekerin mi yüksek acaba ayağında yanma oluyor dedi bende şaşırdım tuza falan dikkat ediyorum canım
Varis olmasın canım mor damarlar gibi mi

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Sanirim varis canim buda cok ayakta kalmaktan meydana gelen bir durum

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Varis olmasın canım mor damarlar gibi mi
Yok canım sanki dayak yemiş yada darbe almışsın gibi yuvarlak morluklar bazıları yeşil karışımlı ve çokta ağrılı ağrıyor moraran yerler , bide benim damarlarım zaten ince ve çok görünürler daha önce doktora gittim varis değil derin ince ve hassas olduğu için görünüyor dedi 🤷
Sanirim varis canim buda cok ayakta kalmaktan meydana gelen bir durum
Bilemedim şimdi ama çok ağrıyor canım , yürürken de ayak kemiklerim kırılıyormuş gibi ses çıkıyor çıtırdama gibi çat çıt gibi sesler çıkıyor,

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Yok canım sanki dayak yemiş yada darbe almışsın gibi yuvarlak morluklar bazıları yeşil karışımlı ve çokta ağrılı ağrıyor moraran yerler , bide benim damarlarım zaten ince ve çok görünürler daha önce doktora gittim varis değil derin ince ve hassas olduğu için görünüyor dedi 🤷
Bilemedim şimdi ama çok ağrıyor canım , yürürken de ayak kemiklerim kırılıyormuş gibi ses çıkıyor çıtırdama gibi çat çıt gibi sesler çıkıyor,
Yani o çıtırdı Ama bende de oluyor bu çocukluğumdan beri var aslında bacak Kemiklerim ayak bileklerimden

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar