Sorum var Kizlar bakar misiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Azra melis Ebru tarafından oluşturulan Kizlar bakar misiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 328 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar bakar misiniz
Konbuyu başlatan Azra melis Ebru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿

Şəfəq

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 38+4 gunluk hamileyim 37 haftalikken doktora gittigimde nst de sancim fln çıkmamıştı doktor haftaya yine gel demişti bu ikinci gebeligim olucak ve çok korku var içimde ikinci doğumlar sizce kolaymı olur
Sağsalim al kucağına canım
Neden korkoyunki zaten bikere doğurmuşsun hiç korkma gerek yok bu öncekinden daha kolay olacak🥰

Azra melis Ebru

Kayıtlı Üye
rank
Daol
Sağsalim al kucağına canım
Neden korkoyunki zaten bikere doğurmuşsun hiç korkma gerek yok bu öncekinden daha kolay olacak🥰
Saol canim benim vallahi ilki zordu belki ondn içimde bir korku var
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Saglkla kucagına al ilki kdr zor olmaz bence
Saol canim benim ilki zordu çok zorlanmıştm bakalım bu nasl olucak

Azra melis Ebru

Kayıtlı Üye
rank
İnş dha iyi geçer cnm
Insallah canim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok şanslısın o zaman ben çok istedim ama kısmet değilmiş inşallah yine normal nasip olur o gün acı çekersin belki ama sonradan çabuk toparlarsın 😊
Iste canım herseyde bir hayir varmış demekki benim ilki çok zordu suni sanci ile dogum yaptım 10 saat sanci çektim dikislerim de çok vardı onlardnda çok çektim bu yüzden bilmiyorum ya korkular var içimde

Beyza🌸🌸

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 38+4 gunluk hamileyim 37 haftalikken doktora gittigimde nst de sancim fln çıkmamıştı doktor haftaya yine gel demişti bu ikinci gebeligim olucak ve çok korku var içimde ikinci doğumlar sizce kolaymı olur
S
Benim İlk doğumum benim ki de çok zordu Rabb'im kolay hayırlı doğum nasip etsin inşallah canım ❤️

Tüm sayfalar yüklendi.