Kızlar bakar mısınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿 tarafından oluşturulan Kızlar bakar mısınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 617 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar bakar mısınız
Konbuyu başlatan Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Baharrr

nisabr

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğim 13 aylık ve ne zamandan ne zamana izatonik serumla burun temizliği yapmalıyım ya da yapmam gerekiyor mu daha ve gerekiyorsa bir burun deliği için kaç cc serum çekilmeli bu konuda bilgisi olan anneler cevaplar mısınız teşekkür ederim
Bu küçük siringalarla benim bebeğim üç aylıktı yanlış hatırlamıyorsam bir siringanin yarısını hı burnuna yarısını öbür burnunua ama senin bebeğin bir yaşını geçmiş bir şırınga bir burnuna bir şırınga öbür burnuna yapabilirsin

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kızlar bebeğim 13 aylık ve ne zamandan ne zamana izatonik serumla burun temizliği yapmalıyım ya da yapmam gerekiyor mu daha ve gerekiyorsa bir burun deliği için kaç cc serum çekilmeli bu konuda bilgisi olan anneler cevaplar mısınız teşekkür ederim
Burnu tıkanmıyorsa yapmanı önermem çokta sağlıklı değil çünkü burun kemikleri için şahsen kayra 16 aylık ben 7. Ayından sonra bıraktım oda o zaman kadar sadece hasta olduğu zaöan açardım onun dışında sütümğ sağardım doktorumuz gerekli olmadığı sürece kullanama demişti o yüzden kullanmıyorum tıkma olmuyor da

Burnu tıkanmıyorsa yapmanı önermem çokta sağlıklı değil çünkü burun kemikleri için şahsen kayra 16 aylık ben 7. Ayından sonra bıraktım oda o zaman kadar sadece hasta olduğu zaöan açardım onun dışında sütümğ sağardım doktorumuz gerekli olmadığı sürece kullanama demişti o yüzden kullanmıyorum tıkma olmuyor da
Tamam canım teşekkür ederim bende epeydir yapmıyordum merak ettiğim bir konuydu sorayım dedim

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Canim neden zararlı acaba

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Canim neden zararlı acaba
Doktorumuz burun kemikleri de vucut kemikleri gibi hassas olduğu için eğriliğe yol açar kıkırdaktan oluşuyor ve zarar verme olasalığı var demişti ben o yüzden kayra hasta iken bile ilk sütümğ sağardım sonra yavaş yavaş burnunu dipten uca doğru sıkarak dışarı getirirdim öyle alırdım bir kaç kez gelmeyince sadecw o zaman kullanmıştık

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Ay ben çok yapıyordum artik yapmiyim minigime zarar gelmesin
Doktorumuz burun kemikleri de vucut kemikleri gibi hassas olduğu için eğriliğe yol açar kıkırdaktan oluşuyor ve zarar verme olasalığı var demişti ben o yüzden kayra hasta iken bile ilk sütümğ sağardım sonra yavaş yavaş burnunu dipten uca doğru sıkarak dışarı getirirdim öyle alırdım bir kaç kez gelmeyince sadecw o zaman kullanmıştık

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Katılıyorum. Sık yapmak doğal dengeyi burundaki florayı bozar canım. Tikanmadigi sürece yapma gribal enfeksiyon olmadığı sürece gerekmez bebeğin de büyümüş zaten

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Merhaba canım mecbur kalmadıkça yapma vücut öyle alışır canım nasıl fitil öyleyse doktorlar çok kullanmyn alışır diyorlar oda öyle grip vs olunca aç canım sürekli açmana gerek yok cnm

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Ben yapmadım çocuklarıma yapılmasını gerekiyordu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar