Kızlar bakar mısınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿 tarafından oluşturulan Kızlar bakar mısınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 619 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar bakar mısınız
Konbuyu başlatan Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Baharrr

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Katılıyorum. Sık yapmak doğal dengeyi burundaki florayı bozar canım. Tikanmadigi sürece yapma gribal enfeksiyon olmadığı sürece gerekmez bebeğin de büyümüş zaten
Eminem nerelerdesin sen 😍😍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben yapmadım çocuklarıma yapılmasını gerekiyordu
Bende elimden geldiğince yapmadım canım en iyisini yapmışsın sende

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Bende iyiyim eminem 😂😂 göz aydınlığı vereyim 8 haftalık gebeyim daha doktora gidemedim son adet tarhine göre öyle 😂😂 kayra da iyi canım anneannesinin peşinde dolanıyor
İki aylık oldunmu bir bakmışsın bebiş dünyaya gelmiş ne güzel bende doğurmak isterdim eşimle bir takim sorunlarım var o yüzden gerek yok şu an

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Bende iyiyim eminem 😂😂 göz aydınlığı vereyim 8 haftalık gebeyim daha doktora gidemedim son adet tarhine göre öyle 😂😂 kayra da iyi canım anneannesinin peşinde dolanıyor
Anaaa hadi hayırlı olsun kuzum ya söyleye söyleye gerçek oldu 🤣🤣 Alalh sağ dalim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲❤️

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
8
İki aylık oldunmu bir bakmışsın bebiş dünyaya gelmiş ne güzel bende doğurmak isterdim eşimle bir takim sorunlarım var o yüzden gerek yok şu an
8 haftalık olduk canım 3. Aydan gün almaya başladım 🤭🤭🤭.rabbim aranıza sevgi versin inşallah bir an önce düzelirsiniz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Anaaa hadi hayırlı olsun kuzum ya söyleye söyleye gerçek oldu 🤣🤣 Alalh sağ dalim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲❤️
İnşallah eminem ilk çok üzüldüm hatta bir gün kabullenemedim aam sonra hata yaptığımı anladım eşim çok mutlu oldu 🤭🤭

can kızım

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğim 13 aylık ve ne zamandan ne zamana izatonik serumla burun temizliği yapmalıyım ya da yapmam gerekiyor mu daha ve gerekiyorsa bir burun deliği için kaç cc serum çekilmeli bu konuda bilgisi olan anneler cevaplar mısınız teşekkür ederim
Canım burnu tikandikca banyosunu yapıyorum yumuşayıp kendisi akıyor serumla çok ağlıyordu bebeğim aylardır kullanmıyorum

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğim 13 aylık ve ne zamandan ne zamana izatonik serumla burun temizliği yapmalıyım ya da yapmam gerekiyor mu daha ve gerekiyorsa bir burun deliği için kaç cc serum çekilmeli bu konuda bilgisi olan anneler cevaplar mısınız teşekkür ederim
Hasta değilken ben kullanmıyorum burnuna sıkmıyorum hiç bir şey bazen peçeteyle burnunu temizliyorum gerek duyduğum zaman çünkü burun kemikleri çok hassas sürekli izotonik suyla burun temizliği olmaz zarar verir

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar