Sorum var Kızlar bakar mısınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde can kızım tarafından oluşturulan Kızlar bakar mısınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 188 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar bakar mısınız
Konbuyu başlatan can kızım
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Baharrr

can kızım

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kızımın üst ve alt dişleri çıktı ama halen huysuz geceleri ikiye kadar durmuyor diş ağrısı mı atak mı bilmiyorum dokuz ay atağı dedi kuzenim bide diş kaşıyıcı alsam rahatlar mı diş etlerine zeytinyağı sür diyen var hangi diş kaşıyıcı iyi eline plastik bir şey verdim mi biraz kaşıyıp atıyor ne yapacağımı şaşırdım

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar kızımın üst ve alt dişleri çıktı ama halen huysuz geceleri ikiye kadar durmuyor diş ağrısı mı atak mı bilmiyorum dokuz ay atağı dedi kuzenim bide diş kaşıyıcı alsam rahatlar mı diş etlerine zeytinyağı sür diyen var hangi diş kaşıyıcı iyi eline plastik bir şey verdim mi biraz kaşıyıp atıyor ne yapacağımı şaşırdım
Ağrı kesici de veriyormusun canım az da olsa rahatlatır senin kontrolunde olması şartı ile eline havuç veya salâtalik gibi şeyler de verebilirsin dişini kasır

can kızım

Kayıtlı Üye
rank
Ağrı kesici de veriyormusun canım az da olsa rahatlatır senin kontrolunde olması şartı ile eline havuç veya salâtalik gibi şeyler de verebilirsin dişini kasır
Canım geçen bi defa ağrı kesici verdim normalde vermiyorum salatalık veriyorum büyük parçalar alınca korktum yine veririm sağol ince bir dilim kesip buzdolabında biraz bekletip veriyorum dediğin gibi sakinleşiyor biraz

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Canım geçen bi defa ağrı kesici verdim normalde vermiyorum salatalık veriyorum büyük parçalar alınca korktum yine veririm sağol ince bir dilim kesip buzdolabında biraz bekletip veriyorum dediğin gibi sakinleşiyor biraz
Aynen öyle iyi oluyor canım bende oğlum da kızıma da öyle yaptım hep

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Eline havuç salatalık ver ozaman daha rahatlar evet diş döneminde çok huysuz huzursuz oluyorlar birde arada bir ağrı kesici ver ağrısı vardır belki

Tüm sayfalar yüklendi.