Kizlar bakarmisiniz ya😣

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Patimat tarafından oluşturulan Kizlar bakarmisiniz ya😣 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 564 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Kizlar bakarmisiniz ya😣
Konbuyu başlatan Patimat
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ulduz.kiz anesi👶❤

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kizlar bebegimmm sürekkli emmek istiyor vermeyince sinirleniyor yeni dogmus bebek nasil sinirlenirki anlamiyorum . Sürekkli neden emmek istet bebek doymuyormu diye endişeleniyorum amma kakasinida tişinide yapiyor iyi yani. Amma sürekkli emek istiyor. Neden acaba bilginiz varmi😣
Çok normal kuzum emmek bebeklerin en doğal refleksi

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kizlar bebegimmm sürekkli emmek istiyor vermeyince sinirleniyor yeni dogmus bebek nasil sinirlenirki anlamiyorum . Sürekkli neden emmek istet bebek doymuyormu diye endişeleniyorum amma kakasinida tişinide yapiyor iyi yani. Amma sürekkli emek istiyor. Neden acaba bilginiz varmi😣
Bebeğin günde 5-8 arası çişini 3-4 defa da kakasını yapıyorsa doyuyordur canım. Bebekler ilk üç ay kendilerini anne karnında sanatlar ve güvende hissetmek için anneyle temas isterler bebeğinde bu durumda canım yarım kundak yap uyku süresi de uzar sakinleşir de

Patimat

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğin günde 5-8 arası çişini 3-4 defa da kakasını yapıyorsa doyuyordur canım. Bebekler ilk üç ay kendilerini anne karnında sanatlar ve güvende hissetmek için anneyle temas isterler bebeğinde bu durumda canım yarım kundak yap uyku süresi de uzar sakinleşir de
Gazi olunsa bebek sinirlenirmi?.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kundak yapmama izin vermiyorki. Ayaklarini baglamama izin vermiyor

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank

Gazdan dolayı da ağlar tabi. Kundakta sadece kollarını hafif bağla ayakları boşta kalsın canım

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Daha 10 gunluk bir bebek. Böyle yapmasi normalmi sürekli emmek istemesi?
Evet normal dış dünya ile tanışalı 10 gün oldu sana ihtiyacı var uykusu gelir, gazı vardır acıkmıştır kakasını yapmak istiyordur bu durumlarda bebekler hep emmek ister canım veya sadece sana temas etmek istiyordur. Sorun yok seninle bağ kuruyor

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank

Benimde öyleydi 2 haftalıktı oğlum artık göğüslerim uyuşuyordu bende emzik verdim öyle rahat ettim yoksa gerisi çok yıpratıyor

Tüm sayfalar yüklendi.