Kızlar bakarmısınız ya 😔😔😔😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Çocuklarm benim herşeyim tarafından oluşturulan Kızlar bakarmısınız ya 😔😔😔😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 608 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar bakarmısınız ya 😔😔😔😔
Konbuyu başlatan Çocuklarm benim herşeyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Zanazarina

Kayıtlı Üye
rank
Ya kızlar bebeyim daha 27 günlük . Kulağı baydır ağrıyor ilac kullanıyom ama geçmiyor ya çok canım sıkılıyor. Lütfen yardım edin ne yapayım ne öneriniz var?
Bende bu durumu yaşadım canm damla kullandım geçmedi kaynanam kendi sütünü bi iki damla koy dedi bende öyle yaptım bi iki damla koyup tekrar bebeği yana çevirdim süt çıktı iyi oldu ama kulak damlası da kullanabilirsin ya da visk var eczanelerde onu kulağının arkasına az miktarda masaj yaparak uygula rwhtliyorlar uykuya dalıyorlar öyle geçmiş olsun 🤗

Anne sütü iyi gelir canm biraz damlat
Ya
Bende bu durumu yaşadım canm damla kullandım geçmedi kaynanam kendi sütünü bi iki damla koy dedi bende öyle yaptım bi iki damla koyup tekrar bebeği yana çevirdim süt çıktı iyi oldu ama kulak damlası da kullanabilirsin ya da visk var eczanelerde onu kulağının arkasına az miktarda masaj yaparak uygula rwhtliyorlar uykuya dalıyorlar öyle geçmiş olsun 🤗
Ya damlatdım bikaç kez ama geçmiyorki. Eşim ilaç aldı doktor tavsiyesile ama geçmedi ya. Gecem gündüzün haram oldu. Kakası yeşil çıkıyor ondanda anlıyorum yanu geçmediyini . Napayım. Ya şu bebekler 6 ayına kadar anneye zulum ediyorlar resmen saat 6 dan ayakdayım gecede zaten dogru dürüst uyumadım. Bir yandan dikişlerim iltihaplanmış kaşınıyor ve agrıyor. Resmen bitmiş durumdayım 😭😭😭😭😭😭😭😭😭

Sevgi♥️ ali

Kayıtlı Üye
rank
Aynen bunu bende denedim oğlumda geçiyor

Tüm sayfalar yüklendi.